Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Bagaż miękki

Znaleziono: 3764 produktów

Sakwy motocyklowe, tankbagi, rollbagi

Sakwy motocyklowe to niezastąpiony element wyposażenia dla każdego motocyklisty, który ceni sobie wygodę, funkcjonalność i bezpieczeństwo podczas podróży. Stanowią one praktyczne rozwiązanie do przechowywania różnych przedmiotów podczas jazdy, zapewniając jednocześnie ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz umożliwiając zwiększenie pojemności bagażowej motocykla.

Na rynku dostępne są różnorodne rodzaje sakw motocyklowych, spełniające różne potrzeby i preferencje użytkowników. Pierwszym rodzajem są sakwy boczne, które montuje się zazwyczaj na bocznych elementach motocykla. Mogą mieć formę klasycznych torb, worków czy sakw z twardymi panelami bocznymi. Sakwy boczne pozwalają na przechowywanie większych ilości bagażu, dzięki czemu są idealne do dłuższych podróży. Wiele z nich posiada systemy montażowe szybkiego uwalniania, ułatwiające ich demontaż i transport poza motocyklem.

Kolejnym popularnym typem są rollbagi. Umieszcza się je zazwyczaj na tylnej części motocykla, na bagażniku lub specjalnym uchwycie. Sakwy tego typu oferują większą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu są idealne do przechowywania rzeczy, na które szczególnie zależy nam, by były suche i bezpieczne. Dodatkowo zazwyczaj ich zaletą jest niska cena.

Warto również wspomnieć o sakwach na zbiornik paliwa — tankbagach, które montuje się na baku motocykla. Stanowią one wygodne miejsce do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów, takich jak portfel, telefon czy mapa, zapewniając łatwy dostęp do nich podczas jazdy.

Niektóre sakwy motocyklowe są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak kieszenie na dokumenty, odblaskowe elementy zwiększające widoczność, systemy montażowe kompatybilne z różnymi modelami motocykli oraz wbudowane systemy wodoodporne, które chronią zawartość przed deszczem i wilgocią.

Podsumowując, sakwy motocyklowe są nie tylko praktycznym rozwiązaniem do przechowywania bagażu podczas podróży, ale także ważnym elementem zapewniającym komfort i bezpieczeństwo motocyklisty na drodze. Dzięki różnorodności dostępnych rozwiązań każdy motocyklista może znaleźć sakwę idealnie odpowiadającą swoim potrzebom i preferencjom.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel