Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kaski otwarte

Znaleziono: 318 produktów

Kaski otwarte to popularne rozwiązanie wybierane przede wszystkim w cieplejsze dni, z uwagi na komfort jaki dają użytkownikowi i możliwość wentylacji twarzy. Ich cechą charakterystyczną jest brak szczęki, niska waga i niewielki rozmiar. Kask otwarty gwarantuje również bardzo dobrą widoczność. Z uwagi na wyżej wymienione cechy doskonale sprawdza się w warunkach miejskich, podczas niezbyt szybkiej jazdy skuterem. Modele tego typu są również bardzo łatwe w zakładaniu i wyróżniają się ciekawym designem. Kaski motocyklowe otwarte są także używane przez miłośników chopperów, crusierów czy cafe racerów, na których nie rozwija się zbyt dużych prędkości.

Otwarte kaski motocyklowe

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wysokiej jakości modele m.in. takich producentów jak Nolan, Nexx, Shark, LS2 czy Caberg. W asortymencie dostępny jest zarówno kask otwarty z blendą przeciwsłoneczną, która stanowi niezbędny element zwłaszcza podczas jazdy w sezonie letnim, z długą szybą, która chroni przed owadami, odpryskującymi kamieniami i zapewnia komfort pomimo wysokiego pędu powietrza, a także kask otwarty na skuter. Modele z naszej oferty występują w wielu różnych wariantach kolorystycznych i wzorach, w wersjach damskich oraz męskich. Szeroki przedział cenowy pozwala na znalezienie egzemplarza dopasowanego do swoich możliwości finansowych, zaś bardzo duża liczba rozmiarów umożliwia zakup idealnie pasującego kasku. Prezentowane modele doskonale sprawdzą się zarówno podczas codziennych dojazdów do pracy, jak i wakacyjnych przejażdżek motocyklem.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel