Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Komponenty

Znaleziono: 722 produktów

Etui do telefonu Quad Lock i SP Connect

Etui do telefonu Quad Lock i SP Connect to specjalnie zaprojektowane etui, które umożliwiają montaż telefonu na motocyklach, rowerach, samochodach i innych pojazdach za pomocą odpowiedniego systemu montażowego. Etui te są wykonane z wytrzymałego materiału i zapewnia ochronę telefonu przed wstrząsami, pyłem i innymi warunkami atmosferycznymi podczas podróży. Główną cechą etui do telefonu SP Connect i Quad Lock dostępne w sklepie Moto-tour.com.pl jest możliwość szybkiego i łatwego montażu oraz demontażu telefonu z różnych uchwytów i podstawek, co pozwala użytkownikom wygodnie korzystać z telefonu w trakcie podróży, bez obawy o jego bezpieczeństwo. 

Ładowarka indukcyjna do motocykla

Ładowarki indukcyjne do motocykla oferowane przez Quad Lock i SP Connect to innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają bezprzewodowe ładowanie telefonów komórkowych podczas jazdy na motocyklu. Te ładowarki wykorzystują technologię indukcyjną, która umożliwia przesyłanie energii elektrycznej do telefonu bez konieczności korzystania z tradycyjnych kabli ładowania.

Ładowarki indukcyjne Quad Lock i SP Connect są zazwyczaj montowane na kierownicy motocykla i wyposażone w odpowiednie mocowanie, które zapewnia stabilne i bezpieczne trzymanie telefonu podczas jazdy. Główną zaletą tych urządzeń jest możliwość ładowania telefonu nawet w trakcie podróży, co eliminuje konieczność korzystania z kabli ładowania i umożliwia użytkownikom utrzymywanie pełnego naładowania baterii swojego urządzenia przez cały czas.

Dodatkowo oferowane w sklepie Moto-tour.com.pl ładowarki indukcyjne do motocykla Quad Lock i SP Connect są zazwyczaj kompatybilne z różnymi modelami telefonów komórkowych, co sprawia, że są wszechstronnym rozwiązaniem dla motocyklistów używających różnych urządzeń. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się wygodą bezprzewodowego ładowania nawet w trakcie długich podróży na swoich motocyklach.

Wodoodporne etui na telefon do motocykla

Wodoodporne etui na telefon do motocykla to specjalnie zaprojektowane pokrowce lub obudowy, które zapewniają ochronę telefonu przed wilgocią, deszczem, błotem i innymi czynnikami atmosferycznymi podczas jazdy na motocyklu w trudnych warunkach pogodowych. Te etui są zazwyczaj wykonane z wysokiej jakości materiałów wodoodpornych, takich jak silikon, tworzywo sztuczne czy gumowe powłoki, które zapewniają nieprzepuszczalność dla wody i wilgoci.

Wodoodporne etui na telefon do motocykla często posiadają dodatkowe funkcje, takie jak zamykane na zamek błyskawiczny lub klamry, które zapobiegają dostawaniu się wody do wnętrza etui. Niektóre modele mogą także mieć dodatkowe warstwy ochronne, takie jak wewnętrzna wyściółka z miękkiego materiału lub dodatkowe uszczelnienia, które zwiększają odporność na wodę.

Ponadto wodoodporne etui na telefon do motocykla dostępne w Moto-tour.com.pl są zazwyczaj wyposażone w systemy mocowania, które umożliwiają łatwe i stabilne przymocowanie telefonu do różnych części motocykla, takich jak kierownica czy lusterko. Dzięki temu motocykliści mogą mieć pewność, że ich telefon jest chroniony przed wilgocią nawet podczas jazdy w deszczu lub przez kałuże w trudnych warunkach terenowych.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz! Skontaktuj się ze specjalistami ze sklepu Moto-tour.com.pl. Zapewniamy szybką i fachową obsługę.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel