Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Środki do pielęgnacji spodni motocyklowych

Znaleziono: 33 produktów
12

Kosmetyki odzieżowe

Odzież motocyklowa często wykonywana jest ze skóry. W celu zagwarantowania jej trwałości oraz estetycznego wyglądu na długi czas trzeba ją poddawać na bieżąco określonym zabiegom pielęgnacyjnym i konserwacyjnym. Najlepiej w tym celu wykorzystać wysokiej jakości środek do pielęgnacji skóry dostępny w ofercie sklepu Moto-Tour. Odpowiednio dobrane specyfiki gwarantują skuteczną ochronę przed oddziaływaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Markowy preparat do skóry zawiera w składzie wszystkie niezbędne substancje odżywcze, dobroczynnie wpływające na kondycję materiału, z którego zostało uszyte ubranie dla motocyklisty. Preparat do konserwacji skóry wyróżnia się uniwersalnością zastosowania. Można go z powodzeniem używać zarówno do czyszczenia i pielęgnowania strojów o matowej, jak i błyszczącej powierzchni. Środki do pielęgnacji skóry z tzw. górnej półki efektywnie usuwają nawet najtrudniejsze do wyeliminowania zabrudzenia ze spodni, kurtek i bluz motocyklowych. Jednocześnie są bardzo delikatne i nie powodują blaknięcia czy też spękania skóry, nawet wówczas, gdy są regularnie stosowane.

Jak stosować preparaty do konserwacji skóry?

Środki czyszczące do skór mogą być używane na różne sposoby. Najczęściej zaleca się równomierne nakładanie tego typu specyfików na suchy materiał. Po odczekaniu kilku minut kosmetyki do skóry delikatnie ściera się miękką gąbką lub szmatką. Efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Wysokiej klasy kosmetyki do pielęgnacji skóry sprawią, że widniejące na materiale zanieczyszczenia znikną bez śladu.

Środki czyszczące do skór w wygodnych i poręcznych opakowaniach

Nie ma znaczenia, w jaki środek czyszczący do skór zdecydujesz się zaopatrzyć. Wszystkie tego typu produkty w sklepie Moto-Tour można nabyć w ergonomicznych opakowaniach. Szczelnie zamykany pojemnik sprawia, że dany środek do czyszczenia i pielęgnacji skóry na długo zachowuje swoje właściwości. Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty! Czekają tutaj na Ciebie środki do czyszczenia i pielęgnacji skóry z tzw. górnej półki.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel