Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kufry motocyklowe i mocowania

Znaleziono: 5970 produktów

Funkcjonalne kufry motocyklowe

Podczas podróży na dwóch kółkach, niezależnie od tego, czy jest to krótka wycieczka po mieście, czy długa wyprawa przez malownicze rejony, niezastąpionym elementem wyposażenia są kufry na motocykl. W ofercie naszego sklepu internetowego Moto-Tour znajdziesz kufry motocyklowe boczne i centralne o dużych pojemnościach zapewniające wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić kask czy podręczny bagaż, zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze i bezpiecznym transporcie. Stosunkowo niska waga sprawia, że wybrany w Moto-Tour kufer do motocykla nawet przy pełnym załadunku nie sprawia nadmiernego obciążenia. Dodatkowo łatwy montaż powoduje, że wystarczy umieścić kufer na motor w punktach mocowania, używając odpowiedniego systemu i możesz ruszać w długą trasę, nie martwiąc się o swój bagaż.

Jakie parametry mają kufry na motor w sklepie Moto-Tour?

Dobry kufer na motocykl powinien sprostać wielu różnym wymaganiom i potrzebom motocyklisty, zarówno podczas krótkich przejażdżek miejskich, jak i długotrwałych wypraw turystycznych i takie właśnie są kufry do motocykla w naszym sklepie. Spośród wielu modeli znajdziesz takie, które wyróżniają się wytrzymałą i wodoodporną obudową oraz kompozytową konstrukcją ABS ze strukturą 3D i aluminiową ramą. Niektóre prezentowane przez nas kufry na motor wyposażone zostały w zamek wzmocniony włóknem szklanym blokujący przed niepożądanym otwarciem i zawiasy wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dużą popularnością cieszy się także kufer do motoru, w przypadku którego testy wytrzymałościowe wykazały utrzymanie pozycji na stelażu nawet w czasie bardzo silnych uderzeń i wibracji, co świadczy o solidnym wykonaniu z myślą o jeździe w warunkach terenowych. Kufry na motor w sklepie Moto-Tour możesz kupić w zestawach razem ze stelażem i adapterami do uchwytu bocznego lub wyposażyć się osobno w niezbędne akcesoria, jak stelaż boczny czy centralny.

Sprawdź wszystkie kufry motocyklowe w naszym sklepie Moto-Tour

Niezależnie od terenu, na którym się poruszasz, możesz mieć pewność, że zakupione w naszym sklepie kufry do motocykli będą nie tylko bezpiecznym miejscem do przechowywania podręcznych rzeczy, ale także towarzyszem każdej przygody. Przejrzyj całą gamę dostępnych produktów i przekonaj się, że łączą w sobie wyjątkową łatwość użytkowania z estetycznym designem, jednocześnie oferując skuteczną ochronę przechowywanej zawartości przed uszkodzeniem. Wybierz idealny kufer motocyklowy i rozpocznij przygodę na dwóch kółkach w pełni wyposażony. Odkryj nasze rozwiązania, a w razie pytań czy wątpliwości skontaktuj się z nami.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel