Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kaski szczękowe motocyklowe

Znaleziono: 327 produktów

Kask szczękowy — profilaktyka dla motocyklisty

Jeżeli bezpieczeństwo na drodze jest dla Ciebie ważne – jesteś w dobrym miejscu. Kask szczękowy to podstawowy element ochrony, który może uratować Twoje życie podczas zdarzenia na drodze. Jego główne zadanie to zabezpieczenie głowy przed poważnymi urazami oraz minimalizacja siły uderzenia.

Czym kierować się przy wyborze kasku?

Kupując kask, musisz kierować się przede wszystkim dbałością o swoje zdrowie podczas jazdy motocyklem i ergonomią. W Moto-Tour zapewniamy szeroką gamę produktów, które poprawią Twój komfort i wygodę jazdy. Dostępne w naszej ofercie damskie i męskie kaski szczękowe będą idealnie pasować do posiadanego przez Ciebie kombinezonu oraz motocykla. Możesz wybierać spośród różnych marek oraz bogatej kolorystyki.Dobrze dobrany kask motocyklowy szczękowy asekuruje głowę przed urazami. Jest cięższy od innych modeli, co wpływa na zwiększenie stabilizacji kierującego. Chroni przed urazami czaszki, mózgu, oczu, aparatu mowy czy słuchu. W Moto-Tour znajdziesz też rozmaite kaski motocyklowe szczękowe damskie, dopasowane do rozmiarów kobiecej głowy. Przy wyborze zwróć szczególną uwagę na wyściółkę — warto, aby była miękka oraz zapobiegająca podrażnieniom. Pamiętaj także, że dobrze dobrany kask stawia delikatny opór podczas ubierania na głowę.

Charakterystyka kasków szczękowych dostępnych w Moto-Tour

Kask motocyklowy szczękowy ma aerodynamiczny kształt, zmniejszający opór powietrza. Umożliwia jazdę w trybie pełnym lub otwartym. Wyposażony jest w ruchomą część szczękową, która zwiększa elastyczność i zapewnia pełną ochronę twarzy – w szczególności żuchwy, podbródka i policzków. W kasku istnieje możliwość zamocowania głośników i mikrofonu, co umożliwi Ci korzystanie z zestawów słuchawkowych czy interkomu. To nie koniec! Dodatkowym atutem jest miękka wyściółka w środku, często hipoalergiczna i odprowadzająca wilgoć. Co więcej, kaski szczękowe posiadają system wywietrzników, dbających o cyrkulację powietrza wewnątrz. Z myślą o Tobie w niektórych kaskach motocyklowych znajdują się dodatkowe funkcje: wbudowane osłony słoneczne (blenda), powłoka antifog oraz wkładka pinlock chroniąca przed parą. Trwałość kasków szczękowych dostępnych w Moto-Tour to efekt najlepszej jakości materiałów. Ich skorupy wykonane są z różnych kompozytów, takich jak: karbon (bardzo lekki i solidny, stworzony z włókna węglowego), ABS (twardy i odporny na zarysowania), AIM (zapewniający pochłaniającą uderzenia skorupę), DFP (sztywny i lekki dzięki włóknom szklanym z żywicą), poliwęglan – sztywny i niepodatny na ścisk, zbliżony do aluminium … i wiele więcej!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel