Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Smary do łańcucha

Znaleziono: 50 produktów
12

Choć łańcuch to jedna z eksploatacyjnych części motocykla, która w trakcie użytkowania ulega stopniowemu zużyciu, to regularna konserwacja tego elementu znacząco wydłuża jego żywotność. W asortymencie naszego sklepu dostępny jest m.in. smar do łańcucha motocyklowego w formie sprayu, charakteryzujący się wysoką przyczepnością i szerokim zakresem temperatury. Dzięki takiemu połączeniu można bezpiecznie użytkować motocykl w praktycznie każdych warunkach. W tej kategorii znajdziesz m.in. preparaty zawierające teflon (PTFE), który ogranicza tarcie do minimum i zapobiega przyklejaniu się osadów, negatywnie wpływających na pracę całego napędu.

Jaki smar do łańcucha motocyklowego?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy w jakich warunkach użytkujemy nasz motor. W przypadku gdy łańcuch jest często narażony na działanie wody, najlepszym wyborem są preparaty tworzące na powierzchni barierę hydrofobową, która odpycha wodę. W naszym asortymencie dostępne są m.in. środki do smarowania łańcuchów w motocyklach typu Cross i Enduro, a także do motorów turystycznych.

W tej kategorii znajdziesz też niezwykle skuteczne preparaty na bazie ceramicznej, która głęboko wnika we wszystkie elementy łańcucha i dodatkowo zabezpiecza go przed promieniowaniem UV. Smary tego typu mogą być z powodzeniem wykorzystywane w każdych warunkach pogodowych. Wysokiej jakości smar do łańcucha motocyklowego chroni także przed korozją, co jest szczególnie istotne w przerwie między sezonami. Oferujemy wyłącznie preparaty produkowane przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel