Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kamery motocyklowe na kask i nie tylko

Znaleziono: 9 produktów

W trakcie jazdy motocyklem może nas spotkać wiele nieprzewidzianych sytuacji, na które nie mamy wpływu. Zdarzenia drogowe w opinii różnych osób mogą wyglądać całkowicie odmiennie. Stres i adrenalina sprawiają, że nie zawsze mamy prawidłowy obraz sytuacji. Szczególnie w sytuacjach spornych, kamera motocyklowa to niezwykle pomocne urządzenie, dzięki któremu można ponownie prześledzić zaistniałe zdarzenie i prawidłowo ustalić przyczynę.

W asortymencie naszego sklepu dostępna jest m.in. kamera motocyklowa na kask, rejestrująca niezwykle szczegółowy i wyraźny obraz. Urządzenia tego typu cechują się niską wagą, która w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami sprawia, że w trakcie jazdy można nawet zapomnieć o jej obecności. W tej kategorii znajdziesz kamery wyróżniające się długim działaniem na jednym ładowaniu, a także szerokokątnym obiektywem, obejmującym swoim zasięgiem bardzo duży obszar.

Zaawansowane kamery motocyklowe

Oferujemy zarówno kamery rejestrujące obraz w rozdzielczości Full HD, jak i 4K. Dzięki nim, bez trudu rozpoznasz innego uczestnika ruchu lub odczytasz tablice rejestracyjne. Dzięki zaawansowanemu systemowi stabilizacji nagrany obraz jest płynny i przyjemny dla oka. Kamera na motocykl jest świetnym rozwiązaniem zarówno w przypadku krótkich przejażdżek po mieście, jak i długich tras. Zastosowanie specjalnego mocowania gwarantuje pewny i solidny uchwyt.

Urządzenia dostępne w tej kategorii charakteryzują się pełną wodoszczelnością, dlatego z powodzeniem można ich używać w każdych warunkach, bez ryzyka uszkodzenia. Kolejny atut to szeroki zakres temperatury roboczej, który sprawia, że kamera motocyklowa świetnie sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą. Oprócz kamer oferujemy również szeroki wybór akcesoriów ułatwiających korzystanie z urządzeń rejestrujących obraz.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel