Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Ochraniacze klatki

Znaleziono: 32 produktów
12

Ochraniacz klatki piersiowej — dlaczego warto się na niego zdecydować?

Miłośnicy jazdy na motocyklu, dla których na pierwszym miejscu znajduje się ich bezpieczeństwo oraz komfort poruszania się powinni zdecydowanie zaopatrzyć się w taki element wyposażenia jak ochraniacz klatki piersiowej. Opisywany produkt znakomicie sprawdza się nie tylko jako dodatkowe zabezpieczenie w razie wypadku, ale również jako ochrona przed przewianiem. Jego stabilna konstrukcja oraz lekkość sprawiają, że w żaden sposób nie ogranicza ruchów motocyklisty i nie wpływa na jazdę.

W naszej ofercie można znaleźć m.in. ochraniacz na klatkę piersiową oraz na plecy, który skutecznie zabezpiecza równie odcinek kręgosłupa szyjnego, piersiowego, aż do miejsca poniżej kości ogonowej. To zatem jedna z najlepszych opcji dla wszystkich dbających o swoje zdrowie. Możliwość regulacji zapięcia zapewnia idealne dopasowanie do ciała, co ma kluczowe znaczenie w tego typu akcesoriach.


Ochraniacz na klatkę piersiową — czym jeszcze wyróżniają się modele z naszej oferty?

Inną opcją są protektory mocowane pod kurtką motocyklową. Są to zatem modele wyjmowane, które można założyć w razie potrzeby. Tego typu elementy zazwyczaj wpina się do ubrania za pomocą mocnych rzepów, które stabilnie utrzymują je na swoim miejscu. Dostępny jest m.in. ochraniacz klatki piersiowej wyposażony w technologię SMART, dzięki której sam materiał jest miękki i przyjemny w dotyku, ale błyskawicznie twardnieje podczas uderzenia, zapewniając skuteczną ochronę.

Oferowane przez nas produkty zachowują swoje właściwości niezależnie od panujących warunków atmosferycznych oraz temperatury. Co za tym idzie, mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez cały sezon. Wiele z nich sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że ochraniacze mogą być wygodnie przechowywane oraz transportowane, gdy motocyklista nie ma akurat potrzeby ich użycia. Elastyczny materiał doskonale dopasowuje się do ruchów ciała kierowcy, współpracując z nim podczas jazdy.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel