Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

U-locki

Znaleziono: 40 produktów
12

Zapięcia U-lock - czym są?

U-locki motocyklowe to niezawodne i solidne narzędzia, służące do ochrony motocykli przed kradzieżą. Ich charakterystyczny kształt przypomina literę "U" i wynika z konstrukcji, która umożliwia przeprowadzenie zamka przez ramę pojazdu oraz stałe elementy infrastruktury miejskiej, takie jak poręcze czy stojaki. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, często z hartowanej stali, co czyni je niezwykle wytrzymałymi i odpornymi na próby uszkodzenia czy przecięcia. Dzięki temu zapięcia U-lock stanowią solidne zabezpieczenie, które odstrasza potencjalnych złodziei.

Ich zastosowanie jest proste i intuicyjne. Po przeprowadzeniu przez odpowiednie elementy motocykla oraz infrastruktury miejskiej blokada U-lock jest zamykany za pomocą klucza, uniemożliwiając manipulacje i próby przemieszczenia pojazdu. Jest to rozwiązanie wszechstronne, które można stosować do różnych typów motocykli oraz w różnych miejscach.

Blokady przeciwkradzieżowe U-lock dostępne w Moto-tour.com.pl zapewniają motocyklistom poczucie bezpieczeństwa i pewności, że ich pojazd jest dobrze zabezpieczony nawet w przypadku pozostawienia go bez nadzoru. Choć są one skutecznym narzędziem antykradzieżowym, warto pamiętać, że żadne zabezpieczenie nie jest całkowicie niezawodne. Dlatego zaleca się stosowanie blokady U-lock w połączeniu z innymi zabezpieczeniami, takimi jak alarmy czy systemy śledzenia GPS, aby zapewnić kompleksową ochronę motocykla przed kradzieżą.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel