Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Nawigacje GPS

Znaleziono: 22 produktów

Czym wyróżniają się nasze nawigacje motocyklowe?

Nawigacja motocyklowa to niezwykle praktyczny sprzęt, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku miłośników długich przejażdżek. Dzięki niej można nie tylko bez problemu dotrzeć do wyznaczonego celu, ale również zaoszczędzić sporo czasu. To dobry wybór dla każdego motocyklisty, niezależnie od jego doświadczenia. Oprócz tego można liczyć na dostęp do wielu praktycznych funkcji, które niejednokrotnie mogą uratować nam życie w niebezpiecznych sytuacjach.GPS to urządzenie, które wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Dzięki temu można bez problemu przypiąć je do praktycznie każdej kierownicy. Nie trzeba również obawiać się, że sprzęt zajmie zbyt dużo miejsca. Profesjonalne nawigacje oferują ogromny zasób map. Można zatem zaplanować nawet długą podróż po różnych częściach Europy i nie tylko. W naszym asortymencie znajdują się modele wielu znanych marek, takich jak Garmin, LionLOG, TomTom oraz innych. Wśród praktycznych funkcji warto wspomnieć o zazbrojeniu pojazdu, czyli kontrolowaniu jego lokalizacji, wsparciu helpdesk czy rejestracji wypraw. Dodatkowym atutem jest niewielkie zużycie prądu, co wpływa na wydłużone działanie.

Jakie akcesoria GPS można znaleźć w ofercie?

Zapewniamy także szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów, które będą przydatne podczas korzystania z urządzenia GPS. Dostępne są m.in. praktyczne zestawy do montażu uchwytu na kierownicę. Zostały one wykonane z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu posłużą przez długi czas. W wybranych modelach nawigacja może zostać ustawiono poziomo lub pionowo, co jednocześnie pozwoli na wygodną zmianę trasy jeśli będzie taka potrzeba.Inne akcesoria GPS, które są dostępne w naszym asortymencie to przewody zasilająco-uziemiające marki Garmin. Informacje na temat kompatybilności poszczególnych elementów można znaleźć w szczegółowym opisie każdego produktu. Niektóre przewody zasilające są przeznaczone do stosowania z Group Ride Tracker, które również można znaleźć w naszej ofercie, z kolei inne do montażu urządzenia Zumo XT. 

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel