Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kaski modułowe

Znaleziono: 59 produktów
12

Co to jest kask modułowy? To model łączący w sobie kask otwarty z odpinaną szczęką, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących większego komfortu oraz bezpieczeństwa na dłuższych trasach. Tradycyjne kaski otwarte nie zapewniają ochrony szczęki, dlatego rzadko kiedy są wykorzystywane podczas szybszej jazdy poza miastem. Część odpinana znacznie zwiększa funkcjonalność sprzętu, a ponadto dodatkowo osłania użytkownika przed wiatrem. Kaski motocyklowe modułowe są chętnie wybierane przez miłośników turystyki, którzy doceniają możliwość konfiguracji w dowolnym momencie, w zależności od tego, w jakim miejscu akurat się znajdują. Dodatkowo wiele modeli dostępnych w naszej ofercie ma możliwość odpięcia daszka i wizjera. Oferujemy produkty znanych i renomowanych producentów m.in. takich jak Nolan, X-Lite, Astone, Grex czy Airoh.

Modułowe kaski motocyklowe

Kask modułowy charakteryzuje się również bardzo dobrym system wentylacji i wygodną wyściółką, która zapewnia wysoki komfort nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Ma także podwójną homologację, zarówno na konfigurację otwartą, jak i zamkniętą. Wbudowana blenda przydaje się zwłaszcza podczas wakacyjnych przejażdżek. Kask motocyklowy modułowy jest często wybierany przez użytkowników modeli typu crossover oraz turystyczne enduro. Kaski dostępne w naszym sklepie występują w szerokim przedziale cenowym, co umożliwia dopasowanie konkretnego egzemplarza do posiadanego budżetu. Spora liczba wariantów kolorystycznych pozwala z kolei na wybór modelu zgodnego z gustem użytkownika i kolorem motocykla.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel