Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kaski modułowe

Znaleziono: 44 produktów
12

Co to jest kask modułowy? To model łączący w sobie kask otwarty z odpinaną szczęką, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących większego komfortu oraz bezpieczeństwa na dłuższych trasach. Tradycyjne kaski otwarte nie zapewniają ochrony szczęki, dlatego rzadko kiedy są wykorzystywane podczas szybszej jazdy poza miastem. Część odpinana znacznie zwiększa funkcjonalność sprzętu, a ponadto dodatkowo osłania użytkownika przed wiatrem. Kaski motocyklowe modułowe są chętnie wybierane przez miłośników turystyki, którzy doceniają możliwość konfiguracji w dowolnym momencie, w zależności od tego, w jakim miejscu akurat się znajdują. Dodatkowo wiele modeli dostępnych w naszej ofercie ma możliwość odpięcia daszka i wizjera. Oferujemy produkty znanych i renomowanych producentów m.in. takich jak Nolan, X-Lite, Astone, Grex czy Airoh.

Modułowe kaski motocyklowe

Kask modułowy charakteryzuje się również bardzo dobrym system wentylacji i wygodną wyściółką, która zapewnia wysoki komfort nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Ma także podwójną homologację, zarówno na konfigurację otwartą, jak i zamkniętą. Wbudowana blenda przydaje się zwłaszcza podczas wakacyjnych przejażdżek. Kask motocyklowy modułowy jest często wybierany przez użytkowników modeli typu crossover oraz turystyczne enduro. Kaski dostępne w naszym sklepie występują w szerokim przedziale cenowym, co umożliwia dopasowanie konkretnego egzemplarza do posiadanego budżetu. Spora liczba wariantów kolorystycznych pozwala z kolei na wybór modelu zgodnego z gustem użytkownika i kolorem motocykla.

Kaski modułowe to idealne rozwiązanie dla motocyklistów ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki swojej konstrukcji łączą zalety kasków integralnych i otwartych, oferując jednocześnie doskonałą ochronę i możliwość szybkiego odpięcia części szczękowej. W sklepie Moto-tour.com.pl znajdziesz szeroki wybór kasków modeli, które spełnią oczekiwania zarówno początkujących, jak i doświadczonych motocyklistów.

Kaski modułowe z Moto-tour.com.pl – nowoczesne i bezpieczne

Kaski modułowe oferowane przez Moto-tour.com.pl to połączenie nowoczesnej technologii i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Produkty w naszej ofercie pochodzą od renomowanych marek, takich jak Shoei, Schuberth czy HJC, które są synonimem jakości i niezawodności. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych materiałów i innowacyjnych rozwiązań kaski te zapewniają doskonałą ochronę głowy oraz wyjątkowy komfort użytkowania. Dodatkowe funkcje, takie jak wbudowane interkomy, szyby przeciwsłoneczne i zaawansowane systemy wentylacji sprawiają, że jazda staje się jeszcze bardziej przyjemna i bezpieczna.

Jakie kaski modułowe na motocykl wybrać?

Wybór odpowiedniego kasku modułowego zależy od indywidualnych potrzeb i stylu jazdy motocyklisty. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonany jest kask. Wysokiej jakości tworzywa, takie jak włókno szklane czy poliwęglan, zapewniają optymalną ochronę przy zachowaniu niskiej wagi. Ważnym aspektem jest również system wentylacji, który wpływa na komfort termiczny podczas długich podróży. Warto wybierać modele z łatwo regulowanymi otworami wentylacyjnymi, które pozwalają na dostosowanie przepływu powietrza do warunków pogodowych.

Kolejnym istotnym czynnikiem jest dopasowanie kasku do kształtu głowy. Dobrze dobrany kask powinien ściśle przylegać, ale nie uciskać, co zapewnia stabilność i wygodę podczas jazdy. Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak wizjer przeciwsłoneczny, który chroni oczy przed oślepiającym światłem, czy możliwość montażu interkomu, który ułatwia komunikację podczas jazdy w grupie.

Nowoczesne rozwiązanie: kaski szczękowe modułowe

Kaski szczękowe modułowe to innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność wśród motocyklistów. Dzięki możliwości odpięcia części szczękowej kaski te zapewniają wyjątkową funkcjonalność, łącząc zalety kasków integralnych i otwartych. To idealne rozwiązanie dla osób, które często muszą rozmawiać czy korzystać z telefonów podczas krótkich postojów, bez konieczności zdejmowania całego kasku.

Nowoczesne modułowe kaski motocyklowe są wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak wielowarstwowe wkładki absorbujące energię uderzenia oraz mocne mechanizmy blokujące część szczękową. Dodatkowo ich aerodynamiczna konstrukcja i zaawansowane systemy wentylacji zapewniają komfort użytkowania nawet podczas długich tras. W Moto-tour.com.pl oferujemy szeroki wybór kasków szczękowych modułowych, które łączą innowacyjność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających motocyklistów.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel