Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kominiarki motocyklowe, maski i chusty

Znaleziono: 201 produktów

Kominiarka motocyklowa chroni głowę przed zimnem w chłodniejsze dni, natomiast w upalne, zabezpiecza kark przed poparzeniami słonecznymi. Ponadto, podwyższa komfort noszenia kasku i zapobiega obtarciom. Zastosowanie wygładzonych szwów to dodatkowy atut, jakim może poszczycić się kominiarka na motor. W ofercie naszego sklepu dostępne są uniwersalne rozmiary, dzięki czemu każda osoba ma pewność, że wybrany model będzie na nią pasować. Kominiarki motocyklowe wchłaniają również pot, jednocześnie zapewniając bardziej higieniczne użytkowanie kasków, a szczególnie modeli bez wyjmowanej wyściółki.

Co jeszcze można znaleźć w naszym sklepie?

Oferujemy także w pełni wiatroszczelne kołnierze, zakładane przez głowę. Zastosowanie technologii Windstopper® gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury, więc nie trzeba zakładać dodatkowych warstw odzieży, które krępują ruchy. Oddychający materiał zapewnia cyrkulację powietrza, dzięki której wilgoć jest na bieżąco odprowadzana na zewnątrz, a kołnierz pozostaje cały czas suchy.

Zadbaj o pełne bezpieczeństwo podczas jazdy

W asortymencie naszego sklepu dostępne są także chusty motocyklowe, ozdobione różnego rodzaju wzorami. Oferujemy zarówno modele damskie, jak i męskie oraz unisex, wykonane z miłych w dotyku materiałów. Z kolei komin motocyklowy zabezpiecza szyję przed zawirowaniami powietrznymi, pojawiającymi się szczególnie przy prędkościach autostradowych. Ochrona szyi jest niezwykle istotna, dlatego każdy miłośnik jednośladów powinien zadbać nie tylko o prawidłowy ubiór, dopasowany do warunków pogodowych, ale również takie dodatki jak kominiarka pod kask, chusty, kołnierze i kominy. Prawidłowe przygotowanie do jazdy, nawet w przypadku krótkich tras sprawia, że staje się ona czystą przyjemnością.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel