Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Przedłużenie lusterek

Znaleziono: 35 produktów

Przedłużenie lusterek — sposób na lepszą widoczność podczas jazdy motocyklem

Dobra widoczność to jeden z bardziej istotnych elementów wpływających na bezpieczeństwo podczas jazdy motocyklem. Możliwość swobodnego manewrowania pojazdem jest kluczowa zarówno w trakcie poruszania się po mieście, jak i na trasach pozamiejskich. Chcąc poprawić ten parametr, wiele osób decyduje się na przedłużenie lusterek. Modele dostępne w naszej ofercie wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania, a ich forma doskonale komponuje się z charakterem pojazdu. Dzięki temu można z jednej strony zadbać o zwiększenie bezpieczeństwa i poprawę widoczności, zaś z drugiej o spójny wygląd.

Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w naszej ofercie sprawia, że znalezienie kompatybilnego egzemplarza nie stanowi żadnego problemu. Oferujemy przedłużenie lusterek do motocykla, m.in. do takich marek pojazdów jak BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Husqvarna, KTM, Yamaha czy Suzuki. Oprócz tego można dopasować je do konkretnego modelu i rocznika.


Przedłużenie lusterek do motocykla — czym jeszcze wyróżniają się produkty z naszej oferty?

Wszystkie akcesoria dostępne w sklepie wyróżniają się solidnością i wytrzymałością, dzięki czemu doskonale radzą sobie z oporem powietrza, nawet podczas bardzo szybkiej jazdy. Co za tym idzie, posłużą każdemu motocykliście przez długi okres. Dodatkową korzyścią wynikającą z zamontowania przedłużenia lusterek jest znacznie większy komfort jazdy w trakcie poruszania się z pasażerem lub bagażem.

W zależności od swoich preferencji istnieje możliwość zaopatrzenia się w dodatki o różnej długości. Akcesoria są bardzo łatwe w montażu, a w zestawie znajduje się zarówno instrukcja, jak i ewentualne materiały potrzebne jeszcze do zainstalowania na pojeździe. Oferowane przez nas elementy są dostępne w uniwersalnym czarnym kolorze, dlatego perfekcyjnie dopasowują się do stylistyki lusterek. Stanowią także najlepsze rozwiązanie dla każdego kierowcy, któremu nie wystarcza standardowe mocowanie i zależy mu na zmianie jego pozycji.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel