Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kombinezony z poduszką powietrzną

Znaleziono: 6 produktów

Czym wyróżniają się kombinezony z poduszką powietrzną?

Niezależnie od doświadczenia kierowcy i rodzaju posiadanego motocykla, bezpieczeństwo powinno być zawsze na pierwszym miejscu. Jednym z rozwiązań dla osób, które dążą do maksymalnego zabezpieczenia swojej osoby w trakcie jazdy jest poduszka powietrzna zamontowana w kombinezonie. To innowacyjna metoda, która zapewnia kierowcy ochronę w razie wypadku. Strój jest wyposażony w kilka poduszek, które chronią praktycznie całe ciało, a zwłaszcza kręgosłup, plecy i szyję.Ważną zaletą oferowanych przez nas kombinezonów jest ich perfekcyjne przyleganie oraz lekka konstrukcja. Dzięki temu motocyklista może liczyć na pełną wygodę. W sytuacji, gdy zostanie wyrzucony z siodła, kombinezon automatycznie się otwiera, a każda poduszka powietrzna zostaje wypełniona powietrzem. Co istotne, tego typu elementy garderoby wyróżniają się możliwością wielokrotnego użytku. Jeśli doszłoby do wypadku, bez większych trudności doprowadzimy odzież do pierwotnego stanu.

Jakie produkty można znaleźć w naszej ofercie?

Zapewniamy szeroki wybór kombinezonów, m.in. marki Dainese. Wszystkie stroje zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić nie tylko możliwie największe bezpieczeństwo, ale również komfort. Poszczególne modele zostały wykonane ze skóry bydlęcej, która wyróżnia się dużą wytrzymałością i odpornością na rozerwanie oraz uszkodzenia. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią certyfikowane ochraniacze i bezszwowe wzmocnienia znajdujące się na łokciach i barkach.Oferowane przez nas kombinezony z poduszką powietrzną zapewniają także doskonałą cyrkulację powietrza. Użytkownicy mogą liczyć na zachowanie optymalnej temperatury wewnątrz stroju. Nie trzeba zatem martwić się przegrzaniem i wychłodzeniem. Aby móc cieszyć się świeżością i higienicznym charakterem opisywanego elementu, część kombinezonów wyposażono w podszewkę z jonami srebra o właściwościach anty zapachowych i antybakteryjnych. Oferowane przez nas modele wyróżniają się wysokim stopniem zaawansowania i zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel