Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Spodnie dziecięce

Znaleziono: 47 produktów
12

Spodnie dziecięce motocyklowe — czym powinny się wyróżniać?

Rodzice mający motocyklową pasję bardzo często podróżują jednośladem razem ze swoimi dziećmi. W takich sytuacjach należy pamiętać, że bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu i należy zaopatrzyć pociechę w odpowiedni ubiór. Jego nieodłączną częścią są spodnie dziecięce motocyklowe. Powstały one z takich samych materiałów jak odpowiedniki dla dorosłych oraz posiadają podobne rozwiązania.

Oprócz wykonania z mocnych i solidnych materiałów bardzo ważnym aspektem jest swoboda ruchów. W trakcie wybierania konkretnego modelu należy wziąć też pod uwagę styl jazdy oraz warunki, w jakich najczęściej wybieramy się na przejażdżkę z dzieckiem. Im bardziej wymagające trasy, tym większy stopień ochrony powinna zapewniać odzież. Niezbędnym elementem jest obecność protektorów, które chronią wrażliwe części ciała w trakcie upadku. Należy też zwrócić uwagę na dobrą cyrkulację powietrza, co zapobiegnie przegrzaniu i zapewni większy komfort jazdy.

Jakie spodnie dziecięce można znaleźć w naszej ofercie?

Sporą część asortymentu stanowią spodnie dziecięce w wersji tekstylnej. To bardzo dobry wybór zarówno na długie trasy, jak i w przypadku sportowego stylu jazdy. Połączenie wysokiej jakości materiału i nowoczesnych rozwiązań sprawia, że stanowią one uniwersalne rozwiązanie. Zastosowane tkaniny wyróżniają się wysoką odpornością na ścieranie oraz trwałością. Część modeli posiada membranę oraz wypinane ocieplenie. Dzięki temu znakomicie sprawdzą się w trakcie trudnych warunków atmosferycznych.

Wybierając spodnie dla swojej pociechy, warto zwrócić uwagę czy są wodo i wiatroodporne. Dobrym rozwiązaniem jest też regulowana długość nogawek, co pozwoli na ich perfekcyjnie dopasowanie do wzrostu dziecka. Większość produktów została wyposażona w protektory kolan. Oprócz tego można dodatkowo zaopatrzyć się w ochraniacze bioder. Elastyczny materiał zapewnia pełną swobodę i mobilność. Kolejną zaletą jest atrakcyjny design, dzięki czemu maluchy będą mogły poczuć się jak prawdziwi motocykliści.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel