Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Tankpady & Osłony baku i ogona

Znaleziono: 985 produktów

Tankpad — najlepsza ochrona przed zarysowaniem

Jednym z elementów, który stanowi część wyposażenia motocykli sportowych oraz niektórych wersji turystycznych są tankpady. Mają one postać naklejek, które umieszcza się na baku. Różnią się przy tym rozmiarem oraz kształtem, pasującym do modelu pojazdu, z jakim mamy do czynienia. W zależności od tego, na jaki wariant naklejek się zdecydujemy, mogą one zakrywać zarówno górną część zbiornika, jak i jego boki.

Najważniejszym zadaniem tankpadów jest osłona baku. Niestety, jest on jednym z najbardziej wrażliwych elementów jednośladu. Z tego względu, konieczne jest dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Brak takiej ochrony może skutkować zarysowaniem zbiornika różnymi metalowymi częściami, np. zamkiem kurtki, klamrą paska czy zamkiem spodni. W efekcie może w krótkim czasie dojść do zdrapania lakieru. Oprócz tego, powierzchnia baku może zostać wytarta, m.in. poprzez zmiany pozycji w trakcie jazdy. Kolejnym zadaniem jest poprawa wyglądu motocykla. Tankpady wyróżniają się bowiem atrakcyjnym wyglądem, co jednocześnie pozwala podkreślić charakter sprzętu.

Skuteczna osłona baku — co można znaleźć w naszej ofercie?

W asortymencie dostępny jest szeroki wybór naklejek, zaprojektowanych pod konkretny model pojazdu, np. tankpad Honda, BMW, Kawasaki, Ducati czy Yamaha. Dzięki temu każda osoba może znaleźć odpowiadający jej egzemplarz, pasujący wizualnie do jednośladu. Oprócz ciekawego wyglądu akcesoria wyróżniają się wytrzymałością i solidnym wykonaniem.

Najwyższa jakość produktów sprawia, że są one odporne na żółknięcie i działanie promieni UV. Oprócz tego są zabezpieczone przed negatywnym wpływem wilgoci, ciepła oraz wody. Żywa kolorystyka gwarantuje, że naklejki świetnie prezentują się na zbiorniku i nie przebarwiają wraz z upływem czasu. Kolejną zaletą jest mocny klej, pozwalający na solidne przytwierdzenie, jednocześnie bez ryzyka uszkodzenia lakieru. Oferujemy produkty znanych i renomowanych producentów, w tym R&G Racing, Stompgrip, Keiti, Puig czy Proobikes.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel