Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Klamki & Manetki & Sterowanie

Znaleziono: 1945 produktów

Manetki Yamaha TZR 50 i inne produkty dostępne w naszej ofercie

Dostosowanie jednośladu w 100% do swoich potrzeb pozwala w pełni cieszyć się jazdą. Z tego względu wielu kierowców decyduje się na wymianę klamek. Tego typu elementy z jednej strony sprawiają, że pojazd wyróżnia się indywidualnym stylem, zaś z drugiej mogą być dopasowane do dłoni kierującego oraz preferowanego stylu jazdy. Choć same akcesoria są niewielkie, w praktyce stanowią bardzo ważną część.Klamki do crossa oraz do innych rodzajów pojazdów są przeznaczone do sterowania hamulcem i sprzęgłem. Ze względu na fakt, iż fabryczne dźwignie wyróżniają się uniwersalnym charakterem, nie jest możliwe, aby idealnie pasowały do każdej dłoni. Właśnie z tego powodu na ich wymianę decyduje się wielu motocyklistów. Jest to szczególnie zalecane, jeśli okazałoby się, że używanie jest niewygodne. Odpowiednia regulacja tych elementów jednocześnie ogranicza ryzyko bólu, gdyby pojawiła się konieczność nagłego hamowania.

Czym jeszcze wyróżniają się modele z naszego asortymentu?

W ofercie naszego sklepu można znaleźć m.in. klamki Yamaha YZF R125 oraz wiele innych produktów. Sporą część asortymentu stanowią dźwignie sprzęgła z możliwością regulacji, nawet podczas jazdy. Zostały one wykonane z aluminium lotniczego, dzięki czemu są z jednej strony wytrzymałe, zaś z drugiej odpowiednio lekkie. Zapewniają przy tym maksymalne wyczucie, co przekłada się na duży komfort jazdy. Niektóre dźwignie zostały poddane procesowi anodowania, dzięki czemu są odporne na korozję.Proponujemy również zestawy klamek z zawiasem oraz bez zawiasu. Komplet składa się z dźwigni sprzęgła oraz hamulca. Takie modele zapewniają doskonałą ergonomię oraz pełną wygodę użytkowania. Oprócz tego można liczyć na szybszą reakcję na dźwigni. Ważnym atutem dla wielu motocyklistów jest również znakomity wygląd. W naszym asortymencie znalazły się też mocowania dźwigni. Dokładne informacje na temat kompatybilności klamek widnieją w szczegółowym opisie każdego produktu. Proponujemy części znanych i renomowanych marek, takich jak Barracuda, Daytona, ProGrip czy Puig.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel