Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Manetki Motocyklowe

Znaleziono: 204 produktów

Manetki motocyklowe to niezwykle ważne elementy kierownicy, które decydują m.in. o komforcie jazdy lub jego braku. Powinny gwarantować pewny uchwyt, który jest szczególnie istotny w trakcie dynamicznej jazdy oraz podczas pokonywania ciasnych zakrętów. W asortymencie naszego sklepu dostępne są zarówno sportowe manetki motocyklowe, jak i modele przeznaczone do codziennej jazdy. Oferujemy egzemplarze w różnych kolorach, dzięki czemu wybór konkretnego z nich, dopasowanego do stylistyki motocykla, nie stanowi żadnego problemu. Oprócz czarnych wersji, proponujemy także brązowe, żółte, zielone, niebieskie, złote i wiele innych.

Manetki do motocykli - szeroki wybór produktów

W naszym sklepie dostępne są manetki, kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi motocyklami obecnymi na rynku, a także uniwersalne modele, pasujące do kierownicy o średnicy 22 mm. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów sprawia, że manetki charakteryzują się długą żywotnością i bezproblemowym działaniem, nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Oferujemy lekkie, aczkolwiek bardzo wytrzymałe egzemplarze, wykonane m.in. z aluminium i specjalnego rodzaju gumy. Sportowe manetki motocyklowe nie tylko poprawiają komfort jazdy, ale również wygląd maszyny, nadając jej bardziej drapieżny charakter. Oferujemy też końcówki kierownicy, które idealnie prezentują się z manetkami w tym samym kolorze.

Komfortowe i precyzyjne manetki motocyklowe

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć także manetki typu Vintage, które świetnie pasują do klasycznych motocykli. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych firm z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Wysoka jakość wykonania, w połączeniu z solidnymi materiałami sprawiają, że manetki motocyklowe dostępne w naszym sklepie są wysoko oceniane zarówno przez profesjonalistów, jak i miłośników jednośladów. W razie jakichkolwiek pytań związanych m.in. z kompatybilnością manetek, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasi doświadczeni specjaliści z chęcią doradzą wybór najlepszego modelu, dopasowanego do konkretnego motocykla i charakterystyki jazdy.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel