Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Blokady tarczy hamulcowej z alarmem

Znaleziono: 17 produktów

Jeśli często pozostawiasz swój motocykl bez opieki w różnych ogólnodostępnych miejscach, powinieneś pomyśleć o zaopatrzeniu się w wysokiej jakości disc lock z alarmem dostępny w sklepie Moto-Tour. To małe, ale bardzo funkcjonalne urządzenie doskonale zabezpiecza pojazd przed kradzieżą. Odpowiednio dobrana blokada na tarczę sprawi, że kwestie bezpieczeństwa jednośladu wreszcie przestaną Ci spędzać sen z powiek. Tego typu produkty przeznaczone są głównie do ochrony drogich motorów przed ich bezprawnym przywłaszczeniem sobie przez inną osobę. Blokada na tarczę hamulcową może być także z powodzeniem stosowana w przypadku tańszych pojazdów. Dzięki niej będziesz mógł bez obaw zostawiać motocykl w rozmaitych miejscach publicznych.

Blokady na tarczę hamulcową z alarmem – zalety nie do przecenienia

Disc lock z alarmem cieszy się ogromną popularnością wśród klientów sklepu Moto-Tour.com.pl. Akcesorium to jest chętnie przez nich wybierane ze względu na łatwość obsługi. Większość modeli wyposażono w funkcjonalny, bezkluczykowy system zamykania. To powoduje, że przy zakładaniu blokady na tarczę nie trzeba używać klucza ani żadnego innego narzędzia. Funkcja 3D Position Detection automatycznie wykrywa różnego rodzaju wstrząsy oraz nawet najdelikatniejsze ruchy w trzech wymiarach.

Podjęta próba kradzieży sygnalizowana jest za pomocą głośnego alarmu, który skutecznie odstrasza złodzieja. Blokady na tarczę hamulcową z alarmem nadają się również do transportowania w stanie zamkniętym. Automatyczny system rozpoznawania tarcz hamulcowych zapobiega niepotrzebnej aktywacji sygnału alarmowego. Niektóre modele disclocków mają także funkcję sprawdzania ostatniego miejsca, gdzie był zaparkowany motocykl. Różnokolorowa dioda LED określa aktualny stan baterii blokady na tarczę.

Blokady na tarczę – różne modele w naszej ofercie

Dostępne u nas disc locki z alarmem różnią się między sobą wielkością, kształtem oraz kolorystyką. Dzięki temu masz możliwość wyboru modelu, który będzie w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Nie wahaj się i już dziś zagwarantuj swojemu motorowi skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel