Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Uniwersalne sakwy i torby tekstylne

Znaleziono: 374 produktów

W trakcie dłuższych wypadów, ale również wtedy, gdy musimy przewieźć różnego rodzaju rzeczy, niezwykle przydatne okazują się torby i sakwy motocyklowe. Można w nich przechowywać nie tylko przedmioty osobiste, ale także odzież, pożywienie, napoje, mapy, narzędzia i wiele innych przedmiotów.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się m.in tekstylne sakwy motocyklowe, charakteryzujące się wytrzymałością i wysoką jakością wykonania. Zastosowanie wzmocnionych szwów sprawia, że są odporne na rozerwanie, dzięki czemu mogą być bezproblemowo używane przez długi okres. Oferujemy m.in. boczne modele, umożliwiające solidne przymocowanie, gwarantujące stabilną pozycję w trakcie jazdy, niezależnie od tego, po jakim terenie się poruszamy.

Torba motocyklowa - uniwersalny dodatek na każdą kieszeń

Proponujemy torby i sakwy, które można z powodzeniem zamontować do praktycznie wszystkich popularnych motocykli. Szeroki wybór modeli cechujących się różną pojemnością sprawia, że każdy motocyklista może bez problemu dopasować konkretny egzemplarz do swoich wymagań. W asortymencie naszego sklepu dostępne są m.in. wersje wodoodporne, dzięki którym można bezpiecznie przewozić zawartość, bez względu na warunki pogodowe.

Tekstylna torba motocyklowa, dzięki specjalnym zamkom, cechuje się komfortowym użytkowaniem, a duża liczba kieszeni ułatwia organizację. Ponadto, w naszej ofercie posiadamy torby wyposażone w odblaski, które poprawiają widoczność, a co za tym idzie, bezpieczeństwo. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących sakw i toreb motocyklowych, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel