Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Gniazda zapalniczek & USB

Znaleziono: 46 produktów
12

Gniazda zapalniczki i USB

Gniazda zapalniczki i USB to akcesoria elektryczne montowane w motocyklach, które umożliwiają ładowanie urządzeń elektronicznych podczas jazdy. Oto krótkie omówienie każdego z nich:

Gniazda zapalniczki: Gniazda zapalniczki są podobne do tych stosowanych w samochodach i umożliwiają podłączenie urządzeń elektrycznych za pomocą wtyczki zapalniczki, takich jak ładowarki samochodowe, nawigacje GPS, czy urządzenia do podgrzewania odzieży. Są one często montowane na kierownicy lub w pobliżu deski rozdzielczej, zapewniając łatwy dostęp do zasilania.

Gniazda USB: Gniazda USB są wyposażone w złącze USB, które umożliwia ładowanie i podłączanie różnych urządzeń elektronicznych, takich jak smartfony, tablety, czy kamery. Są one coraz bardziej popularne w motocyklach ze względu na powszechność urządzeń zasilanych przez USB oraz ich uniwersalność. Gniazda USB są zazwyczaj montowane w podobnych lokalizacjach co gniazda zapalniczki, co zapewnia łatwy dostęp i wygodę użytkowania.

W sklepie Moto-tour.com.pl oferujemy szeroki wybór gniazd zapalniczki i USB do motocykli różnych marek i modeli. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości akcesoria, które zapewniają niezawodne zasilanie i ładowanie urządzeń elektronicznych podczas jazdy. Dzięki naszym produktom możesz łatwo i wygodnie korzystać ze swoich elektronicznych gadżetów nawet w trakcie podróży na Twoim motocyklu. Znajdź idealne gniazdo zapalniczki lub USB dla swojego motocykla w Moto-tour.com.pl i ciesz się wygodą podczas każdej jazdy.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel