Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Podgrzewane rękawice motocyklowe

Znaleziono: 8 produktów

Jazdą motocyklem można rozkoszować się przez cały rok, także w okresie zimowym. Trzeba jednak zaopatrzyć się w funkcjonalną, ciepłą odzież, która doskonale zabezpiecza ciało przed przenikliwym chłodem i wiatrem, a jednocześnie jest bardzo wygodna w noszeniu. Do bardzo ważnych elementów garderoby motocyklisty w chłodniejszych miesiącach roku zalicza się podgrzewane rękawice. Wysokiej jakości rękawice motocyklowe dostępne w sklepie Moto-Tour są doskonale przystosowane do użytkowania w trakcie jazdy motorem w najtrudniejszych warunkach termicznych i pogodowych. Podgrzewane rękawice motocyklowe wyposażono w kilkupoziomowy system ogrzewania. Dodatkowo mają one izolację termiczną, która gwarantuje dłoniom przyjemne uczucie ciepła, nie powodując istotnego pogorszenia ich zręczności.

Podgrzewane rękawice motocyklowe – dlaczego warto je nabyć?

Zastanawiasz się, co sprawia, że podgrzewane rękawice motocyklowe sprzedawane przez sklep Moto-Tour są tak wyjątkowe? Musisz wiedzieć, że modele te wykonano z wysokiej jakości materiałów, które stanowią skuteczną barierę dla wiatru i deszczu, a jednocześnie gwarantują skórze stały dostęp do świeżego powietrza. Wyściełane kozią skórą wnętrze jest miłe i przyjemne w dotyku. W okolicach nadgarstków oraz kostek zlokalizowane są praktyczne ochraniacze zrobione z miękkiej pianki, które doskonale amortyzują uderzenia. Dzięki specjalnemu uchwytowi znajdującemu się na mankiecie podgrzewane rękawice na motor są bardzo łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Podwójne zapięcia na rzep gwarantują stabilne utrzymywanie się rękawiczek na dłoniach. Innowacyjna technologia MULTI-E-TOUCH umożliwia sprawną obsługę ekranów dotykowych bez konieczności zdejmowania rękawic.

Ogrzewane rękawice na motor - markowe modele w zasięgu ręki

W sklepie Moto-Tour wyposażysz się w wysokogatunkowe podgrzewane rękawice motocyklowe znanych marek i producentów, takich jak:

  • Racer;
  • Klan E;
  • Macna.

Na życzenie klienta wykonujemy także ozonowanie podgrzewanych rękawic. Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z naszej oferty. Naprawdę warto!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel