Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Ochraniacze ramion

Znaleziono: 79 produktów

Ochraniacze na ramiona - zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Szybka jazda motocyklem wymaga nie tylko daleko idącej ostrożności, ale również zadbania o swoje bezpieczeństwo. Taką rolę pełnią właśnie ochraniacze, stworzone z myślą o zabezpieczeniu górnych partii ciała motocyklisty. Dzięki nim, w razie wypadku, ryzyko urazów jest znacznie mniejsze, a w niektórych przypadkach można całkiem im zapobiec. Wybierając model dla siebie, warto zwrócić uwagę nie tylko na posiadane certyfikaty, ale również na lekkość i elastyczność materiału.

Kolejną ważną cechą jest obecność otworów wentylacyjnych. Zapewniają one bardzo dobrą cyrkulację powietrza, więc nie trzeba martwić się nadmiernym poceniem. Dzięki temu, wykorzystując ochraniacze na ramiona, będzie można liczyć także na wysoki komfort ich stosowania. Niska waga akcesoriów sprawia, że w trakcie jazdy są praktycznie niewyczuwalne. Biorąc pod uwagę te fakty, nie warto wsiadać bez nich na motocykl.


Jakie ochraniacze można znaleźć w naszej ofercie?

Zapewniamy szeroki wybór ochraniaczy znanych i renomowanych producentów, w tym Dainese, Icon, John Doe, REV’IT, X-FACTOR oraz Spidi. Tego typu produkty stanowią jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia każdego motocyklisty, niezależnie od jego stopnia zaawansowania i doświadczenia. Oprócz dużej wygody każdy ochraniacz na bark dostępy w naszej ofercie wyróżnia się też niską wagą, elastycznością i dobrą wentylację. Dzięki temu znakomicie dopasowuje się do sylwetki, nie powodując żadnego ucisku.

Akcesoria sprawdzą się nawet podczas największych upałów, gwarantując przewiewność. W ofercie można znaleźć zarówno modele wykonane z poliuretanu, jak i pianki Visco. Niezależnie od rodzaju użytego materiału, ochraniacze są bardzo wytrzymałe, dlatego znakomicie spełnią swoje zadanie. Anatomiczny kształt sprawia, że ich zakładanie nie stanowi żadnego problemu i zajmuje dosłownie chwilę. Mogą być też użytkowane z różnego rodzaju odzieżą motocyklową. Zapewniamy akcesoria przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w uniwersalnych rozmiarach.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel