Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Rękawice motocyklowe

Znaleziono: 1558 produktów

Rękawice motocyklowe — doskonałe połączenie ochrony i wygody

W naszej ofercie sklepu internetowego Moto–Tour odnajdziesz rękawiczki motocyklowe, które stanowią doskonałą propozycję dla miłośników dwóch kółek, pragnących cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem podczas jazdy w cieplejsze, jak i chłodniejsze dni motocyklowego sezonu.W ofercie naszego sklepu znajdziesz rękawice motocyklowe skórzane zapewniające solidną ochronę w przypadku ewentualnego kontaktu dłoni z nawierzchnią drogi. Model ten wyróżnia się również szczególną dbałością o bezpieczeństwo kostek i palców, dzięki zastosowaniu ochraniaczy z tworzywa sztucznego TPU oraz miękkich ochraniaczy na nadgarstku, które minimalizują ryzyko kontuzji podczas upadku. Jednak to nie wszystko, ponieważ rękawice na motocykl, jakie odnajdziesz w naszym sklepie online, umożliwiają również pewny uścisk i sprawną obsługę motocykla.

Precyzyjny chwyt manetki

Jeśli Twoje pasje motocyklowe prowadzą Cię także w teren, rękawice motocyklowe męskie, jak i damskie z przeznaczeniem na motocykle typu cross to trafny wybór z naszej oferty Moto–Tour. Ich ultralekka konstrukcja oraz zastosowane materiały o wysokiej oddychalności gwarantują maksymalny komfort nawet podczas dłuższych tras.Tego typu rękawiczki motocyklowe wyróżniają się nie tylko prostym designem, ale przede wszystkim idealnym dopasowaniem. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak przewiewny mesh na wierzchu rękawicy oraz trwała tkanina Clarino® na dłoni, razem dają kombinację zapewniającą nie tylko doskonałe wyczucie manetek, ale także ochronę przed otarciami i odciskami. 

Odblaskowe elementy poprawiające Twoją widoczność na drodze

Wybierając odpowiednie rękawice, motocyklowy styl życia zyskuje dzięki nim nowy wymiar, łącząc pasję z doskonałą ochroną i wygodą. Dlatego jeżeli lubisz jazdę po zmroku, wyposaż się koniecznie w dostępne w naszym sklepie online Moto–Tour rękawice motocyklowe damskie lub męskie z elastycznego materiału z odblaskowymi elementami zwiększającymi twoje bezpieczeństwo na drodze. Dodatkowo certyfikat CE EN 13594:2015 to dowód na zgodność rękawic z europejskimi standardami bezpieczeństwa.

Wybierz odpowiednie rękawice dla siebie

Zarówno rękawiczki motocyklowe męskie, jak i damskie, które wybierzesz z naszej oferty to gwarancja bezpieczeństwa i funkcjonalności na każdym etapie motocyklowych przygód. Niezależnie od pory roku czy stylu jazdy, w ofercie Moto–Tour znajdziesz rękawice, które idealnie dopasujesz do swoich potrzeb. Wybierz mądrze, a jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać idealny model tak, abyś mógł cieszyć się w pełni każdą pokonaną trasą.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel