Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Zabezpieczenia antykradzieżowe

Znaleziono: 306 produktów

Jakie zabezpieczenia motocyklowe można znaleźć w naszej ofercie?

Niezależnie od tego czy motocykl jest pozostawiony bez nadzoru na kilkanaście minut, czy cały dzień, dobrej jakości blokada to priorytet. Dzięki niej można bez obaw zaparkować pojazd nie tylko w garażu, ale również na świeżym powietrzu. Choć żaden rodzaj zabezpieczenia nie zapewnia 100% ochrony, zaawansowany mechanizm może skutecznie odstraszyć złodzieja. Im solidniejsza blokada, tym większa szansa, że złodziej zrezygnuje z kradzieży lub nie zdąży dokończyć czynności i zostanie przyłapany na gorącym uczynku. W naszym asortymencie znalazły się różne zabezpieczenia motocyklowe, które można stosować pojedynczo lub wykorzystać jednocześnie. Jednym z bardziej popularnych rozwiązań jest blokada tarczy hamulcowej, która uniemożliwia przestawienie pojazdu. Jest ona w stanie nie tylko odstraszyć złodzieja, ale również osoby, które dla żartu chciałyby wypróbować maszynę. Takie blokady są wyposażone w metalowy trzpień, który przechodzi przez tarczę hamulcową. Dzięki temu przednie koło nie ma możliwości ruszenia się. Tego typu zabezpieczenie do motocykla wyróżnia się małymi rozmiarami i niską wagą, dlatego można z powodzeniem zabrać je ze sobą na każdy wyjazd.

Zabezpieczenia antykradzieżowe - szeroki wybór produktów

Kolejną opcją dostępną w naszym asortymencie jest blokada z alarmem. Jest to podwójne zabezpieczenie, bowiem w takim przypadku złodzieja może odstraszyć nie tylko konieczność poświęcenia sporej ilości czasu na demontaż blokady, ale również hałas. Alarm uruchamia się podczas wszelkich prób manipulacji przy zamku. W naszym asortymencie można znaleźć zabezpieczenia antykradzieżowe, które są w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Zapewniamy także szeroki wybór popularnych U-locków. Wykonanie z hartowanej stali sprawia, że pałąk jest trudny do przecięcia i poza tym sporo waży. Obie te cechy zmniejszają ryzyko kradzieży pojazdu. W naszym asortymencie można znaleźć również wytrzymałe spiralne linki, składane zapięcia ze stali sprężynowej oraz kotwy do betonu, które przykręca się do ściany lub podłogi.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel