Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Szybki do kasków, pinlocki i blendy

Znaleziono: 725 produktów

Pinlocki - niezbędne akcesoria do kasku

Jesteś pasjonatem jazdy motocyklowej? W takim razie doskonale wiesz, jak ważną rolę pełni pinlock do kasku. Co to jest pinlock? Zwykle takim mianem określa się wykonaną z najwyższej jakości materiałów wkładkę zapobiegającą parowaniu na powierzchni wizjera kasku. Odpowiednio dobrane pinlocki skutecznie chronią całą powierzchnię wizjera przed osadzaniem się na niej pary wodnej. Akcesoria dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Przezroczysty pinlock do kasku to najbardziej uniwersalny model nadający się do stosowania w różnych warunkach pogodowych. W sklepie Moto-Tour dostępne są również modele lekko i mocno przyciemniane, stosowane odpowiednio w warunkach częściowego zachmurzenia oraz przy słonecznej pogodzie. Przy opadach deszczu lub śniegu najlepiej sprawdzą się natomiast żółte pinlocki.

Szybki do kasku i blendy przeciwsłoneczne

Asortyment sklepu Moto-Tour na bieżąco jest uzupełniany także o najwyższej jakości wizjery i blendy do kasków motocyklowych. Akcesoria wykonano z najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne oddziaływanie warunków atmosferycznych. Odpowiednio dobrana szybka do kasku gwarantuje dobrą widoczność drogi oraz znajdujących się w jej obrębie obiektów. Blenda do kasku pełni natomiast funkcję okularów słonecznych. W razie potrzeby można ją schować w skorupie. Wysokiej jakości blendy wyposażone są w podwójny filtr UV, skutecznie chroniący oczy przed promieniowaniem słonecznym. Akcesoria te można nabyć w różnych opcjach kolorystycznych, także w wersji przyciemnianej.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel