Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kaski dziecięce motocyklowe

Znaleziono: 20 produktów

Kaski na motor dla dzieci w sklepie Moto-Tour

Dzieciństwo to czas odkrywania, zabawy i pierwszych przygód. Dla najmłodszych pasjonatów motoryzacji, którzy marzą o przejażdżkach na jednośladach, w sklepie internetowym Moto-Tour prezentujemy kaski motocyklowe dla dzieci od cenionych producentów takich jak LS2, Fox czy Kaski Airoh. Zdajemy sobie sprawę, że dla każdego rodzica bezpieczeństwo ich dziecka jest sprawą najwyższej wagi. To właśnie dlatego przygotowaliśmy kaski dla dzieci na motor, które nie tylko spełnia najwyższe standardy jakości, ale także oczekiwania dotyczące ochrony małych motocyklistów. Znajdziesz u nas kask cross dla dzieci, otwarty, a także integralny kask dziecięcy motocyklowy w wielu ciekawych wzorach.

Dlaczego kask motocyklowy dla dziecka jest tak niezbędny?

Przede wszystkim dobrze dobrany kask na motor dla dziecka, to kwestia bezpieczeństwa. Bez względu na to, czy Twoje dziecko jest gotowe do samodzielnego prowadzenia motocykla, czy towarzyszy Ci w rodzinnych przejażdżkach, solidny kask motocyklowy dziecięcy stanowi nieodłączny element osprzętu. Po drugie, bez właściwego kasku ryzykujesz naruszenie przepisów. Niezależnie od tego, czy szukasz kasków motocyklowych dla dziewczynki czy kasków ma motor dla chłopca - u nas znajdziesz odpowiedni model.

Czy kask dla dzieci różni się od standardowych modeli?

Warto wiedzieć, że kask dla dzieci na motor w żaden sposób poza rozmiarem nie różni się od modeli przeznaczonych dla dorosłych użytkowników. Jest to bardzo istotna informacja dla opiekunów, którzy w szczególny sposób chcą zadbać o ochronę młodszego fana motocykli. Kask na motor dla dzieci jest w równym stopniu wytrzymały i wygodny, a to za sprawą budowy z lekkich materiałów wykorzystanych w czasie produkcji, wśród których znajdziesz włókno szklane, piankę EVA czy poliwęglan. Dodatkowo w środku skorupy została zamontowana nadająca się do wyprania wyjmowana wyściółka. Jeśli chodzi bezpieczeństwo, które zostanie zapewnione młodemu użytkownikowi bez względu na to czy interesuje Cię kask na crossa dla dzieci, czy integralny kask motocyklowy dla dzieci to możesz liczyć na to, że prezentowane przez nas kaski motocyklowe zostały wyprodukowane z zachowaniem wszelkich europejskich norm bezpieczeństwa i posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ochronę przed uderzeniami w czasie upadku.

Wybierz odpowiedni kask na motor dla dzieci

W sklepie Moto-Tour pomożemy Ci, abyś wybrał odpowiedni kask dla dziecka na motor, więc jeśli potrzebujesz porady lub nie wiesz, jak dopasować odpowiedni rozmiar i model udzielimy Ci wszelkich wskazówek niezbędnych do dokonania zadowalającego zakupu. Sprawdź cały nasz asortyment i wybierz kask motocyklowy dla dziecka, który najbardziej sprosta Twoim oczekiwaniom.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel