Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Uchwyty na telefon do motocykla

Znaleziono: 770 produktów

Uchwyt na telefon do motocykla to drobny gadżet, który bardzo ułatwia życie. Umieszczenie w nim smartfona lub systemu nawigacji zwiększa wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo podczas korzystania z elektroniki. Dobry uchwyt zabezpieczy też urządzenie przed mogącymi uszkodzić je czynnikami – np. upadkiem oraz wilgocią.

Jaki uchwyt na telefon do motocykla warto wybrać?

Korzystanie z urządzeń elektronicznych podczas jazdy motocyklem pomaga m.in. w nawigacji. To dlatego swój telefon lub urządzenie GPS chcesz mieć ciągle w zasięgu wzroku. W tej roli niezastąpiony jest uchwyt na telefon do motocykla. Powinien on być solidny i praktyczny. Na rynku jednak dostępnych jest wiele różnych gadżetów tego typu. Jaki uchwyt na telefon do motocykla wybrać? Warto postawić na wodoodporną osłonę, dzięki której nie zaskoczą Cię żadne warunki na drodze. Nie zawsze jest to jednak konieczne. Bardzo funkcjonalne są też uchwyty w kształcie litery X. Dla tych, którzy często zmieniają telefony, najlepszy będzie właśnie taki model, który dopasuje się do różnych urządzeń. Inni mogą zdecydować się na uchwyt na telefon do motocykla dedykowany konkretnemu modelowi smartfona lub odpowiadający jego wymiarom.

Idealny uchwyt na telefon do motocykla sportowego

Wybierając uchwyt na telefon do motocykla sportowego, warto sprawdzić, czy może on być montowany zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Taki gadżet może być montowany np. do kierownicy lub lusterka. Możesz też zdecydować się na model zapinany na ramieniu lub nadgarstku, który posłuży Ci nie tylko podczas jazdy.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel