Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Naklejki motocyklowe na bak i tankpady

Znaleziono: 220 produktów

Tankpady motocyklowe do ochrony Twojego baku

Zapraszamy do sklepu Moto-tour.com.pl, gdzie znajdziesz doskonałą ofertę tankpadów motocyklowych — idealnych do ochrony i nadania unikalnego wyglądu zbiornikowi paliwa Twojego jednośladu.

Tankpady, znane również jako naklejki na bak, to nie tylko efektywne rozwiązanie ochronne dla zbiornika paliwa, ale także doskonały sposób na podkreślenie indywidualnego stylu Twojego motocykla. Umieszczone na zbiorniku chronią lakier przed zarysowaniami i otarciami, jednocześnie dodając nietuzinkowego charakteru poprzez unikalne wzory i kolory.

Bak motocykla jest często narażony na różne uszkodzenia przy kontakcie z ciałem motocyklisty. Zamek od kurtki motocyklowej potrafi zostawić paskudne ślady. Tankpady stanowią prosty, a zarazem skuteczny sposób na zabezpieczenie powierzchni zbiornika paliwa przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonane z trwałych materiałów, takich jak specjalna żywica, są odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz zmienne temperatury.

W ofercie Moto-tour.com.pl znajdziesz tankpady przeznaczone do instalacji na zbiornikach różnych marek motocykli, w tym Honda, Suzuki, Yamaha i inne. Oferujemy wysoką jakość i trwałość, a także bogaty wybór wzorów, byś mógł dopasować naklejkę na zbiornik do swojego osobistego gustu i stylu motocykla.

Tankpady motocyklowe dostępne w Moto-tour.com.pl to nie tylko ochrona przed zarysowaniami, ale również szansa na wyrażenie własnej indywidualności poprzez unikalny design. Cechy i parametry każdej takiej naklejki na zbiornik są dokładnie opisane na naszej stronie internetowej, aby ułatwić Ci wybór najlepszego produktu dla Twojego motocykla.

Naklejki na motocykl do wyrażenia Twojego stylu

Wprowadź swojego motocykla na nowy poziom stylu i osobowości dzięki naszym wyjątkowym naklejkom motocyklowym, które pozwalają na wyrażenie Twojej indywidualności na drodze!

Dostępne u nas naklejki motocyklowe na felgi i półki oraz naklejki ochronne są nie tylko doskonałym sposobem na personalizację wyglądu Twojego jednośladu, ale także stanowią świetne rozwiązanie dla pasjonatów motoryzacji, którzy pragną wyróżnić się na drodze. Dostępne w różnorodnych wzorach, kształtach i kolorach, nasze naklejki pozwolą Ci stworzyć unikalny design, który odzwierciedla Twój styl i charakter.

Wyraź swoją pasję do motocykli i wyróżnij się na drodze z naszymi naklejkami na motocykl. Sprawdź naszą pełną kolekcję na Moto-tour.com.pl i podkreśl swój unikalny styl już dziś!

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel