Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Części zamienne & Wkładki & Podeszwy

Znaleziono: 33 produktów
12

Wymienne części buta - w jakie akcesoria warto się zaopatrzyć?

Wśród potrzebnych elementów do butów motocyklowych można znaleźć szereg akcesoriów wpływających na zwiększenie komfortu użytkowania. Z drugiej strony pozwalają one przywrócić pierwotne właściwości obuwia, które mogły ulec zmniejszeniu w związku z jego eksploatacją. Dodatkową opcją jest możliwość zindywidualizowania swojej pary butów, np. wyposażając je w nowe kolorowe klamry lub paski. Regularna wymiana części buta, które uległy starciu to najlepszy sposób na zadbanie o własne bezpieczeństwo.

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór akcesoriów, w tym plastikowe wkładki do butów. Są one wykonane z wysokiej jakości tworzywa i występują w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Oprócz tego dostępne są tzw. buty wewnętrzne, wyróżniające się anatomiczną konstrukcją i perfekcyjnym przystosowaniem do ruchów stopy. Posiadają także elastyczny panel, co wpływa na większy komfort użytkowania. Oddychająca wkładka zapewnia z kolei dobrą cyrkulację powietrza.

Podeszwy do butów i inne praktyczne elementy

Sporą część asortymentu stanowią podeszwy kompatybilne z różnymi modelami obuwia. Część z nich wyróżnia się bardzo agresywnym bieżnikiem, dlatego też mogą być z powodzeniem wykorzystywane w trakcie jazdy w trudnym terenie. Tego typu podeszwy do butów gwarantują solidne podparcie, mocno wgryzając się w podłoże. Proponujemy ponadto szeroki wybór różnokolorowych zestawów pasków i klamer, zarówno do butów damskich, męskich, jak i dziecięcych. Solidne wykonanie i wykorzystanie mocnych materiałów to gwarancja długiego użytkowania.

Inne części buta dostępne w asortymencie to m.in. wymienne noski do butów. Powstały one z bardzo mocnego metalu, dlatego też znakomicie spełniają swoją funkcję. Osoby, którym zależy na uniknięciu kontaktu podeszwy buta z dźwignią zmiany biegów mogą zaopatrzyć się w specjalne ochraniacze na buty. Są one wyposażone w gumkę i rzep, dlatego też można liczyć na ich szybkie i łatwe zakładanie i zdejmowanie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel