Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Pokrowce na motocykl

Znaleziono: 39 produktów
12

Aby skutecznie zabezpieczyć motocykl lub motorower w okresie jesienno-zimowym, wykorzystuje się specjalne pokrowce na motocykl. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed wilgocią powodującą korozję. Ponadto, zabezpieczają przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Pokrowce na motor są wykonane z lekkich, a jednocześnie wytrzymałych materiałów, zapewniających długą żywotność, pomimo intensywnego użytkowania. Specjalnie wzmacniane szwy gwarantują, że pokrowce na motocykle zachowają swoją funkcjonalność przez bardzo długi czas. Specjalnie wyprofilowana konstrukcja z miejscami na lusterka oraz kufer sprawiają, że produkty tego typu charakteryzują się uniwersalnością i wszechstronnym wykorzystaniem.

Praktyczny pokrowiec motocyklowy - co znajdziesz w naszym sklepie?

Bez względu na to jaki motocykl posiadasz, znajdziesz u nas pokrowce we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Dzięki specjalnemu ściągaczowi, dostępne modele idealnie przylegają i chronią motor. Asortyment sklepu obejmuje też pokrowiec na motocykl, chroniący przed bardzo niskimi temperaturami. Egzemplarze tego typu są przeznaczone m.in. dla osób, które nie posiadają garażu. Specjalnie zaprojektowany materiał zabezpiecza nie tylko przed zimnem, ale również przed promieniowaniem UV. Ponadto, chroni przed deszczem i śniegiem. Gdy pokrowiec na motor nie jest już potrzebny, wystarczy go wysuszyć i złożyć, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Inwestycja w takie zabezpieczenie gwarantuje wiele korzyści, które otrzymasz, używając wysokiej jakości pokrowców w okresie gdy motocykl nie jest używany. Zadbaj o dobry stan swojego pojazdu, niezależnie od pory roku.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel