Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Oleje do amortyzatorów

Znaleziono: 37 produktów
12

Chcesz zaopatrzyć się w najlepszy olej do amortyzatorów motocyklowych? W takim razie dobrze trafiłeś! Dostępne w sklepie Moto-Tour preparaty wyróżniają się wysoką wydajnością i skutecznością działania. Odpowiednio dobrany olej do amortyzatorów efektywnie konserwuje uszczelki oraz chroni poszczególne elementy zawieszenia przed korozją. Jego najważniejszym zadaniem jest jednak tłumienie tzw. dobić i odbić zawieszenia. Innymi słowy, przeciwdziała on zbyt gwałtownemu uginaniu się zawieszenia i zbyt szybkiemu powrotowi do pozycji wyjściowej.

Ponadto produkt doskonale smaruje, czyści, a także chłodzi współpracujące ze sobą podzespoły amortyzatorów. Dzięki temu świetnie chroni je przed przegrzaniem oraz związanymi z nim awariami. Regularne stosowanie zakupionego u nas oleju do amortyzatorów gwarantuje możliwość wieloletniego użytkowania amortyzatora.

Oleje do amortyzatorów motocyklowych – wybierz najlepszy preparat dla Twojego motocykla!

Zastanawiasz się, jaki olej do amortyzatorów najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego pojazdu? Zanim dokonasz zakupu, zwróć uwagę na parametry wybranego preparatu, takie jak choćby gęstość, poziom lepkości czy odporność na wysoką temperaturę. Nabywając olej do amortyzatorów motocyklowych w naszym sklepie, zyskujesz pewność, że w Twoje ręce trafia wysokiej klasy produkt, który zagwarantuje sprawne działanie zawieszenia motocykla na długie lata.

Oleje do amortyzatorów – markowe produkty w zasięgu ręki

Sprzedajemy wyłącznie wysokiej klasy preparaty powszechnie znanych marek i producentów, takich jak:

  • Motul;
  • Castrol;
  • Motorex.

Dostępne u nas oleje do amortyzatorów skutecznie tłumią uderzenia w każdej temperaturze. Ich regularne stosowanie przyczynia się również do spowolnienia procesów zużywania się podzespołów w amortyzatorach.
W sklepie Moto-Tour mamy świadomość odmienności potrzeb naszych klientów. Dlatego oferujemy im możliwość nabycia olejów w opakowaniach o różnej pojemności – od kilkuset ml do nawet kilku litrów. Sam zdecyduj, która opcja odpowiada Ci najbardziej.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel