Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Zbiorniczki na płyn hamulcowy

Znaleziono: 18 produktów

Zbiorniczki płynu hamulcowego — gwarancja optymalnej wydajności układu hamulcowego

Zbiorniczek płynu hamulcowego stanowi kluczowy element układu hamulcowego motocykla, który pełni rolę magazynu dla płynu hamulcowego tłoczonego przez pompę do zacisków hamulcowych, korzystając z odpowiednich przewodów. Uszkodzenia zbiornika wyrównawczego na płyn hamulcowy mogą prowadzić do poważnych zakłóceń w funkcjonowaniu układu hamulcowego.

Zapewniając wymagane ciśnienie płynu, zbiorniczki płynu hamulcowego odgrywają istotną rolę w układzie hydraulicznym. Nadmiar płynu, który nie jest w danym momencie wykorzystywany w trakcie hamowania, jest gromadzony przez te zbiorniki. Zazwyczaj są one umieszczane w pobliżu dźwigni hamulca przedniego i tylnego, i prowadzą od nich odpowiednie przewody hamulcowe.

Bez względu na model, zbiorniczek do płynu hamulcowego cechować się szczelnością. Uszkodzenia mogą prowadzić do wycieków płynu, co z kolei może spowodować utratę ciśnienia w układzie hamulcowym i tym samym zwiększyć ryzyko niebezpiecznych sytuacji na drodze.

W naszym sklepie Moto-tour.com.pl znajdziesz różnorodne motocyklowe zbiorniczki płynu hamulcowego do wielu modeli motocykli. Oferujemy produkty takich marek jak Rizoma, PUIG czy LSL. Więcej informacji na temat cech i parametrów poszczególnych zbiorniczków znajdziesz po kliknięciu na interesujący Cię produkt. A jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Specjaliści ze sklepu Moto-tour.com.pl z pewnością pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel