Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Spodnie tekstylne motocyklowe do -50%

Znaleziono: 126 produktów

Spodnie tekstylne motocyklowe - podstawowy element garderoby

Miłośnicy jednośladów muszą mieć na swoim wyposażeniu wiele różnych elementów garderoby, które zapewniają im bezpieczeństwo. Do tej grupy zaliczają się oczywiście spodnie. Ich zadaniem jest ochrona kierowcy w razie ewentualnego upadku. Oprócz tego wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem. Spodnie motocyklowe tekstylne są chętnie wybierane  przez osoby, dla których ważny jest nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale jednocześnie doskonałe dopasowanie.W naszej ofercie można znaleźć modele, które znakomicie sprawdzą się nie tylko w praktycznym znaczeniu, ale przy tym podniosą walory estetyczne całej stylizacji motocyklowej. Proponujemy egzemplarze w wielu fasonach i kolorach, dlatego każda osoba może znaleźć coś dla siebie i dopasować do innych elementów stroju. Oferujemy zarówno produkty dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Ważną zaletą spodni jest ich lekka, ale wytrzymała konstrukcja, dzięki czemu ich noszenie jest bardzo przyjemne.

Spodnie motocyklowe tekstylne dostępne w naszej ofercie

Zapewniamy szeroki wybór produktów różniących się m.in. sposobem wykończenia. Wysoki komfort użytkowania ma istotne znaczenie zwłaszcza dla osób, które planują długie trasy. Wszystkie modele dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się wysoką jakością oraz solidnym wykonaniem. To z kolei przekłada się na duży poziom bezpieczeństwa. Spodnie tekstylne motocyklowe są też wysoce odporne na przetarcia. Użytkownicy mogą liczyć ponadto na dostosowanie do zmieniających się warunków atmosferycznych. To z kolei przekłada się na brak konieczności zabierania ze sobą dużej liczby rzeczy w trakcie dłuższych wyjazdów.Niektóre modele posiadają zdejmowaną membranę. Przyda się ona podczas deszczu i wiatru. Praktycznym rozwiązaniem jest też podpinka (również z możliwością zdjęcia), która zapewnia dodatkową porcję ciepła. Takie spodnie są polecane w trakcie jesiennych i zimowych przejażdżek. Spodnie motocyklowe tekstylne zapewniają bardzo dobrą wentylację, co zmniejsza ryzyko przegrzania i nadmiernego pocenia.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel