Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Buty Daytona

Znaleziono: 90 produktów

daytona sklep

Daytona to niemiecki producent butów motocyklowych, które znane są na całym świecie i znajdują się w czołówce pod względem bezpieczeństwa i wydajności. Obuwie jest produkowane ręcznie w Niemczech już od 1968 roku. Cały proces składa się z ponad 80 etapów, odbywających się praktycznie w jednym miejscu. Dzięki temu, możliwa jest ścisła kontrola produkcji, która zapewnia najwyższą jakość oraz daje gwarancję iż każdy model w 100% spełni oczekiwania przyszłego użytkownika. Buty Daytona stanowią przykład wykorzystania najnowocześniejszych technologii, materiałów oraz procesów technicznych. Są zatem nie tylko wyjątkowo wygodne, ale zapewniają również pełną ochronę.

Buty motocyklowe Daytona - najlepszy wybór dla wymagających użytkowników

Jazda w butach niemieckiej marki to gwarancja bezpieczeństwa oraz suchych stóp pod koniec podróży. O wysokiej jakości obuwia świadczy wykorzystywanie wyłącznie najlepszych surowców oraz łatwość pielęgnacji, która przekłada się na trwałość. To zatem inwestycja na długie lata, która zwróci się w postaci bezproblemowego użytkowania i pewności w każdej sytuacji. Obuwie powstaje we współpracy z czołowymi zawodowcami, dzięki czemu stopień ochrony należy do wyjątkowo wysokich. Na uwagę zasługuje przede wszystkim rewolucyjna wewnętrzna powłoka bezpieczeństwa. Całość została zoptymalizowana, mając na uwadze potrzeby kierowców rekreacyjnych.

Daytona buty motocyklowe dla niej i dla niego

W naszej ofercie można znaleźć obuwie przeznaczone zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Oprócz wspomnianych wyżej cech, buty wyróżniają się ciekawym wzornictwem oraz dbałością o detale. Perfekcyjne wykonanie sprawia, iż idealnie dopasowują się do łydki. Zostały także wyposażone w membranę Gore Tex oraz wiele innych przydatnych rozwiązań

Z własnego doświadczenia polecić możemy także preparaty przeznaczone do konserwacji obuwia. Dzięki nim można zadbać o jak najlepszą ochronę obuwia oraz zapewnić jak najdłuższe użytkowanie w każdej sytuacji.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel