Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Held odzież motocyklowa

Znaleziono: 192 produktów

 

Sklep HELD – stylowa odzież motocyklowa w zasięgu Twojej ręki

Odpowiednio dobrana odzież motocyklowa powinna być nie tylko wygodna, ale też funkcjonalna. Jeśli pragniesz zaopatrzyć się w najlepsze jej modele, powinieneś koniecznie odwiedzić sklep HELD, będący jednym z najważniejszych partnerów handlowych firmy Moto-Tour. Ubrania motocyklowe HELD wyróżniają się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia i rozdarcia. Doskonale chronią one także użytkownika przed wiatrem i chłodem. Niektóre modele ubrań marki HELD nadają się również do noszenia w upalne dni. Wszystko dzięki doskonałej przepuszczalności powietrza oraz skutecznie działającym systemom wchłaniania wilgoci. Producent HELD przy projektowaniu garderoby dla motocyklisty kładzie szczególny nacisk na kwestie bezpieczeństwa; dlatego też jej poszczególne elementy na etapie produkcji wyposaża się w podłączenia odblaskowych pasków. Odzież motocyklowa HELD jest zatem dobrze widoczna na drodze. Dotyczy to także kombinezonów, kurtek i spodni w ciemnym kolorze.

Markowe ubrania motocyklowe HELD – stylowe i bezpieczne

Asortyment sklepu Moto Tour na bieżąco wzbogacamy o najnowsze modele ubrań motocyklowych marki HELD. Znajdziesz tutaj m.in. modne bluzy z kapturem i zewnętrznymi kieszeniami, a także kamizelki z poduszką powietrzną, która w razie wypadku rozwija się w ułamku sekundy, skutecznie chroniąc motocyklistę przed poważniejszymi urazami. W sprzedaży dostępne są modele odzieży motocyklowej w wersji męskiej i damskiej.
Sklep HELD oferuje klientom także różne funkcjonalne dodatki. Dzięki nim możesz wyposażyć swoja garderobę m.in. w funkcjonalne gogle, rękawice z wycieraczką na palcu wskazującym umożliwiającą obsługę urządzeń dotykowych, a także w wysokiej klasy obuwie motocyklowe z wytrzymałą, antypoślizgową podeszwą.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel