Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Honda

Znaleziono: 403 produktów

Części do motocykli Honda - co można znaleźć w naszej ofercie?

Jednoślady marki Honda cieszą się dużą popularnością. Z tego względu zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się różnego rodzaju akcesoria wpływające nie tylko na bezpieczeństwo, ale również walory wizualne pojazdu. Pozwalają one na podkreślenie indywidualnego stylu motocykla oraz zwiększenie komfortu jazdy. Zapewniamy szeroki wybór części do różnych modeli marki Honda. Sklep Moto-Tour to gwarancja oryginalności produktów oraz ich wysokiej jakości.Sporą część asortymentu stanowią takie elementy jak zębatka napędowa i łańcuch napędowy. Zębatki powstały z wysokiej jakości stali chromowanej, a wcześniej poddano je obróbce cieplno-chemicznej. Całość została wykonana zgodnie ze specyfikacją producenta. Łańcuchy napędowe wyróżniają się podwyższoną odpornościa na eksploatację. Dzięki temu wyróżniają się długą żywotnością i wytrzymują nawet największe obciążenia, zapewniając odpowiednio duży przebieg.

W jakie akcesoria warto się jeszcze zaopatrzyć?

Ponadto proponujemy zestawy napędowe składające się z łańcucha i zębatki. Szczególnie wymagający kierowcy, którzy oczekują najwyższej jakości, mogą zdecydować się na łańcuchy ZVMX. Należą one do grupy najmocniejszych jakie są dostępne na rynku. Wynika to z ich ulepszonej technologii produkcji, co przekłada się na lekkość elementów, a jednocześnie wytrzymałość. Sprawdzi się on także w przypadku osób, które chcą uatrakcyjnić wygląd swojego jednośladu Honda. Motocykl ze złotym łańcuchem z pewnością przykuje uwagę i będzie się wyróżniać.Nasza oferta jest dopasowana również do osób, którym potrzebne są zębatki o innej liczbie zębów niż te znajdujące się w zestawie napędowym. W takim przypadku wystarczy wpisać pożądaną liczbę w uwagach do zamówienia. Motocykliści, którym zależy na wysokiej jakości oraz atrakcyjnej cenie mogą zdecydować się na łańcuch z serii VX. Jest on przeznaczony do jednośladów szosowych oraz enduro. Wyróżnia się wysoką wytrzymałością, a przy tym długą żywotnością. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel