Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kaski motocyklowe AGV

Znaleziono: 78 produktów

 

motocyklista w kasku avg

 

Kaski AGV — włoska jakość w sklepie Moto-Tour

Różne modele kasków AGV, możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym Moto-Tour. Jest to jeden z największych producentów w sporcie motocyklowym. Cenione i polecane kaski motocyklowe od legendarnej włoskiej marki AGV produkowane są od 1947 roku. Włosi słyną m.in. z designu, dobrej kuchni i motoryzacji. Kaski AGV, dostępne w naszym sklepie cechuje niebanalne wzornictwo, zróżnicowana kolorystyka, klasyczna prostota, a to wszystko — przy zachowaniu wysokich standardów jakości. Gwarancja producenta na każdy kask wynosi 2 lata. Oferta marki AGV skierowana  jest do ludzi, którzy cenią sobie komfort i to, co najważniejsze – bezpieczeństwo. 

Charakterystyka kasków AGV

W sklepie Moto-Tour dostępne są kaski motocyklowe marki AGV: integralne,szczękowe,oraz otwarte. Dokonując wyboru, koniecznie zwróć uwagę na tabelę rozmiarów, a także materiały, z których został wykonany Twój wymarzony kask. Istotny jest rodzaj i system zapięcia, z czego DD — uważany za najbezpieczniejszy. Dla komfortu ważne są również wbudowane osłony słoneczne (blenda) oraz wkładka anty parująca do wizjera (pinlock). W naszym sklepie internetowym Moto-Tour każdy kask motocyklowy AGV dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, które będą idealnie pasować do reszty Twojego stroju, jak również motocykla.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel