Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Shark kaski

Znaleziono: 9 produktów

Francuska firma Shark to uznany producent kasków motocyklowych. Istnieje już od ponad ćwierćwiecza, dostarczając produkty o doskonałych parametrach i atrakcyjnym designie. Dopracowane kaski Shark zawsze wypadają świetnie w testach, oferując motocyklistom przede wszystkim bezpieczeństwo. Z pewnością na uwagę zasługuje również komfort ich użytkowania. Co więcej, kask motocyklowy Shark to wiele zalet przy relatywnie niskiej cenie. Nic dziwnego, że wyniki sprzedaży firmy co roku są wysokie.

Kaski Shark – doceniane przez zawodników i nie tylko 

Oferta marki jest bardzo różnorodna, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiedni kask motocyklowy Shark dla siebie. Producent proponuje m.in. kaski integralne, szczękowe, otwarte i enduro. Wszystkie wyróżniają się bardzo starannymi konstrukcjami, a  przez to również doskonałymi parametrami. Flagowy Shark oznaczony symbolem  RACE-R PRO, podobnie jak jego następca RACE-R PRO GP był noszony przez wielu zawodników Moto GP, co świadczy tylko o jakości produktów firmy i ich doskonałym przygotowaniu do użytku w wymagających warunkach. Profesjonaliści cenią kaski Shark przede wszystkim za niezawodność, podobnie jak wielu użytkowników na całym świecie.

Odpowiedni kask motocyklowy Shark dla każdego

Różnorodne kaski bez trudu dopasowują się do potrzeb użytkowników. Marka oferuje szeroki wybór modeli. Na uwagę z pewnością zasługuje też wzornictwo jej produktów. Dla wielu kask motocyklowy Shark rozpoznawalny jest z daleka dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi. Ciekawa stylistyka to coś, co na pewno łączy modele marki, chociaż prezentują się one bardzo różnorodnie. Sprawdź naszą ofertę, by wybrać idealny kask Shark dla siebie.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel