Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Kaski Shoei

Znaleziono: 175 produktów

 

Nowoczesne kaski Shoei

W renomowanym sklepie internetowym Moto-Tour dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zdajemy sobie sprawę z tego jak istotnym elementem bezpieczeństwa jest kask dlatego nasz asortyment staramy się wybrać w taki sposób, aby każdy fan dwóch kółek mógł czuć się bezpiecznie na drodze. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Shoei Polska więc znajdziesz u nas niezawodne Kaski Shoei, w szerokiej gamie kolorystycznej i rozmiarowej, których wnętrze wykonane jest z antybakteryjnych materiałów, co znacznie poprawia komfort jazdy. Marka Shoei, z historią sięgającą wielu lat, nieustannie udoskonala swoje wyroby, kładąc nacisk na staranne wykonanie i niezawodność.

Czym wyróżniają się kaski Shoei?

Istotną cechą, jaką posiadają prezentowane przez nasz sklep produkty, jest fakt, że każdy kask Shoei został wytworzony ręcznie w Japonii, począwszy od pierwszego etapu produkcji aż po finalne, charakterystyczne logo Shoei. To podejście gwarantuje wyjątkową precyzję wykonania oraz stałą kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego.Nie można również pominąć aspektu wizualnego. Kaski motocyklowe Shoei charakteryzują się starannym designem, i unikalnymi rozwiązaniami technicznymi. W wielu modelach znajdziesz na przykład  system awaryjnego demontażu wkładek policzkowych, który umożliwia szybkie zdjęcie kasku motocyklowego przez służby ratownicze w razie wypadku.

Jakie są popularne kaski Shoei?

W ofercie Moto-Tour szczególne miejsce zajmuje ceniony przez wielu klientów kask integralny Shoei z serii NXR posiadający nowy standard bezpieczeństwa ECE 22.06. Innym topowym produktem jest kask otwarty Shoei JO klasy premium stworzony z myślą o użytkownikach cruiserów wykonany z materiału AIM. Również kask szczękowy Shoei Neotec cieszy się dużą popularnością, którego zintegrowany spoiler w połączeniu z aerodynamicznym kształtem skorupy redukuje opór powietrza i zapewnia stabilną pozycję użytkownika podczas osiągania dużych prędkości na motocyklu. Z kolei wśród fanów crossa prym wiedzie kask motocyklowy Shoei VFX-WR, który skupia się na zapewnieniu ochrony i wygodzie użytkownika, zwłaszcza podczas trudnych przejażdżek terenowych. Ponadto, w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, takich jak interkomy motocyklowe oraz części zamienne. Jeśli masz wątpliwości przy wyborze odpowiedniego kasku Shoei, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Sprawdź całą naszą ofertę i wybierz model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Nie ryzykuj – postaw na niezawodność, komfort i styl na drodze, wybierając kaski Shoei dostępne w Moto-Tour.

 

 

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel