Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Kierunkowskazy motocyklowe

Znaleziono: 282 produktów

Kierunkowskazy motocyklowe to elementy oświetlenia, dzięki którym sygnalizujemy innym uczestnikom ruchu zamiar skrętu lub awarię. Ponadto wybrane modele są wyposażone w diody światła pozycyjnego oraz stopu. Kierunkowskazy powinny być wykonane z lekkich, aczkolwiek wytrzymałych materiałów, gwarantujących długą żywotność. Co więcej, emitowane przez nie światło musi być widoczne z dużej odległości w praktycznie każdych warunkach atmosferycznych.
W asortymencie naszego sklepu dostępne są m.in. energooszczędne kierunkowskazy motocyklowe LED z homologacją, charakteryzujące się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Oferujemy zarówno uniwersalne wersje, jak i egzemplarze przeznaczone do konkretnego motocykla. W naszym sklepie znajdziesz zarówno przednie, jak i tylne modele, wyróżniające się wysoką odpornością na drgania.

Kierunkowskazy motocyklowe - szeroki wybór produktów

W tej kategorii dostępne są m.in. sekwencyjne kierunkowskazy z przyciemnianym szkłem, które są podłączane do motocykla za pośrednictwem szybko-złączy. Takie rozwiązanie sprawia, że ich montaż zajmuje dosłownie chwilę i z powodzeniem można przeprowadzić go we własnym zakresie.
Oprócz szerokiego wyboru kierunkowskazów, w asortymencie naszego sklepu znajdziesz specjalne adaptery, elektroniczne przerywacze do kierunkowskazów, rezystory, przejściówki, różnego rodzaju mocowania i uchwyty. Ponadto można trafić na przewody z opornikiem, zaślepki do kierunkowskazów, specjalne poszerzenia, zestawy przeznaczone do montażu i wiele innych produktów. Jeżeli szukać oryginalnych kierunkowskazów do swojej maszyny, z pewnością wybierzesz coś z naszej oferty.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel