Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Końcówka tłumika

Znaleziono: 7 produktów

Układ wydechowy motocykla składa się z różnych części. Jednym z najważniejszych jego elementów jest odpowiednio dobrana końcówka wydechu. To niewielkie ale bardzo praktyczne akcesorium łączy w sobie walory estetyczne i użytkowe. Wysokiej jakości końcówka wydechu motocyklowego, którą możesz nabyć w sklepie Moto-Tour, urozmaica wygląd jednośladu, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Równocześnie produkt ten oddziałuje na modulowanie dźwięku wydawanego przez silnik, skutecznie obniżając jego głośność. Dostępne u nas końcówki wydechu wykonane są z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Dzięki temu są one odporne na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie modele dysponują atestem potwierdzającym ich funkcjonalność oraz najwyższą jakość wykonania.

Końcówki wydechu motocyklowego – walory nie do przecenienia

Końcówki wydechu motocyklowego odznaczają się atrakcyjnym designem. Często pokryte są one specjalną, chromowaną warstwą, która zwiększa odporność akcesorium na niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Odpowiednio dobrana końcówka wydechu świetnie komponuje się z innymi elementami wyposażenia motocykla. Modele zaopatrzone w specjalny wkład skutecznie wyciszają tłumik, efektywnie zapobiegając generowaniu przez jadący motor nadmiernego, uciążliwego dla otoczenia, hałasu.

Końcówki wydechu – różne modele w zasięgu ręki

W sklepie Moto-Tour możesz zaopatrzyć się w różnego rodzaju końcówki wydechu motocyklowego. Wśród nich można wymienić:

  • nakładki – przytwierdza się je do rury wylotowej tłumika za pomocą właściwie dobranej śruby montującej;
  • rury montażowe – do ich zamontowania niezbędne jest przyspawanie bezpośrednio do denka tłumika;
  • końcówki pojedyncze i podwójne – instalowane za pomocą obejmy lub spawu; w zależności od modelu mają jedną rurę wylotową lub rozgałęziają się na dwa przewody.

W naszym sklepie dodatkowo wyposażysz się w różnego rodzaju tłumiki oraz kompletne układy wydechowe. Nie zwlekaj i już dziś kup taką końcówkę wydechu, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel