Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Kufry centralne GIVI

Znaleziono: 542 produktów

Givi to włoska firma, która powstała w 1978 roku z inicjatywy Giuseppe Visenziego, który skoncentrował się na produkcji akcesoriów motocyklowych. Marka szybko stała się rozpoznawalna na arenie krajowej oraz międzynarodowej, zyskując renomę solidnej i ukierunkowanej na innowacyjne rozwiązania. Było to możliwe dzięki kontroli każdego etapu produkcji oraz licznym badaniom. W ofercie firmy znajdują się nie tylko kufry centralne, ale również boczne, torby, kaski, szyby przednie, spoilery, ochrony motocykli oraz szereg innych akcesoriów.

Kufer centralny Givi - najlepszy kompan podróży

Kufer centralny włoskiej marki to produkt wyróżniający się bardzo wysoką jakością wykonania, stanowiącą wynik ponad czterdziestoletniego doświadczenia w projektowaniu i produkcji akcesoriów motocyklowych. Cechuje się ponadto doskonałym stylem i estetycznym wyglądem. Dbałość o detale i linie, które znakomicie komponują się z konstrukcją pojazdu sprawiają, iż centralny kufer Givi stanie się stałym elementem każdej wyprawy, zapewniając satysfakcjonujące doświadczenia z jazdy. To najlepszy wybór zarówno do mocniejszych motocykli, jak i do skuterów o małej i średniej pojemności.

Centralne kufry GIVI- inwestycja na długie lata

Każdy kufer centralny został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniał łatwe użytkowanie. Przejawia się to m.in. w możliwości otwierania i zdejmowania tym samym kluczem. W akcesoriach tego typu wykorzystuje się dwa najbardziej powszechne systemy mocowania - MONOKEY i MONOLOCK. Oba z nich zostały opatentowane przez Givi. W naszej ofercie można znaleźć wiele produktów tego typu. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wyjątkowa wytrzymałość, solidność wykonania oraz szeroki wybór pojemności.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel