Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Mocowanie wydechu

Znaleziono: 95 produktów

Precyzyjnie wykonane i wytrzymałe uchwyty tłumika 

Asortyment naszego sklepu obejmuje szeroki wybór mocowań tłumików do motocykli, wyróżniających się wysoką precyzją wykonania. W praktyce oznacza to szybki i bezproblemowy montaż oraz perfekcyjne spasowanie wszystkich elementów montażowych. Odpowiednio zamontowane mocowanie wydechu jest niezbędne do prawidłowego działania całego układu odpowiedzialnego za bezpieczne odprowadzanie spalin. Uchwyty tłumika dostępne w tej kategorii są wykonane z lekkich i jednocześnie wytrzymałych materiałów, wyróżniających się podwyższoną odpornością na wibracje. Ponadto każde mocowanie wydechu jest odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu zachowuje pierwotny wygląd i właściwości przez długi czas, bez względu na miejsce przechowywania jednośladu. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy motocykl w trakcie sezonu znajduje się na zewnątrz budynku.

Mocowanie tłumika do motocykla — pozostałe informacje

Fabryczne uchwyty tłumika powinny zostać wymienione w przypadku uszkodzenia, luzów, lub skorodowania. Jeżeli tłumik pracuje w nieprawidłowej pozycji, wówczas istnieje ryzyko uszkodzenia całego układu wydechowego. Z tego powodu tak ważny jest idealny stan techniczny uchwytu tłumika. Konstrukcja uchwytów została zaprojektowana w taki sposób, aby idealnie pasować do fabrycznych otworów montażowych. Zdecydowana większość mocowań wydechu jest wyposażona w trzy otwory przeznaczone do montażu. Każde mocowanie wydechu, oprócz wysokiej jakości wykonania, charakteryzuje się również estetycznym wyglądem. Doskonale wpasowuje się w design motocykla, dzięki czemu jest dyskretne i nie rzuca się w oczy. Asortyment sklepu Moto-Tour obejmuje uchwyty tłumików do popularnych modeli motocykli. W razie jakichkolwiek pytań związanych z mocowaniami do tłumików lub innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Doświadczeni doradcy z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze odpowiedniej części, pasującej do konkretnego modelu motocykla.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel