Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Poduszki na siedzenie

Znaleziono: 3 produktów

Poduszki na siedzenie motocykla

Motocyklowe poduszki na siedzenie, które mogą być poduszkami żelowymi lub powietrznymi, są dodatkowymi elementami wyposażenia, które mają na celu zwiększenie komfortu podczas jazdy motocyklem. Te specjalnie zaprojektowane poduszki są umieszczane na siedzeniu motocykla, aby zapewnić lepsze wsparcie dla kierowcy i pasażera oraz zmniejszyć uczucie dyskomfortu podczas długich podróży.

Poduszki na siedzenie motocykla mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym z żelu, pianki pamięciowej, pianki z pamięcią kształtu lub wkładów powietrznych. Każdy z tych materiałów ma swoje unikalne właściwości, które wpływają na komfort jazdy i absorpcję wstrząsów.

Poduszki na siedzenie mogą mieć również różne kształty i rozmiary, aby dopasować się do różnych rodzajów motocykli oraz preferencji użytkowników. Niektóre poduszki mają ergonomiczny kształt, który zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa i kości miednicy, podczas gdy inne mogą mieć wypustki lub zagłębienia, które zapewniają lepsze dopasowanie do kształtu ciała.

Korzyści z korzystania z motocyklowych poduszek na siedzenie obejmują:

Zwiększony Komfort: Poduszki zapewniają dodatkową amortyzację i wsparcie, zmniejszając uczucie dyskomfortu podczas długich podróży.

Redukcja Wstrząsów: Dzięki lepszej absorpcji wstrząsów, poduszki mogą pomóc zmniejszyć zmęczenie i napięcie mięśniowe podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

Lepsze Dopasowanie: Wielu producentów oferuje poduszki na siedzenie w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na lepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Podsumowując, motocyklowe poduszki na siedzenie są przydatnymi akcesoriami, które mogą znacząco poprawić komfort jazdy i zmniejszyć uczucie zmęczenia podczas długich podróży na motocyklu.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel