Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Quad Lock Sklep

Znaleziono: 924 produktów

System Quad Lock

Szukasz sposobu, aby stabilnie i bezpiecznie przymocować telefon do motocykla podczas jazdy? Jeżeli tak, to koniecznie sprawdź naszą ofertę uchwytów z innowacyjnym systemem zapinania Quad Lock. Dzięki temu rozwiązaniu możesz swobodnie korzystać z nawigacji w telefonie podczas jazdy, bez obaw o jego uszkodzenie.

Quad Lock – czym właściwie jest?

System Quad Lock został opracowany z myślą o miłośnikach dwuśladów. Pozwalana na mocne umiejscowienie telefonu na kierownicy motoru czy roweru. Specjalnie zaprojektowany uchwyt można zamontować w różnej pozycji oraz pod komfortowym kątem, aby mieć swobodny dostęp do telefonu. Niezależnie od tego, jaki kształt i grubość ma kierownica, Quad Lock uchwyt będzie pasował idealnie. Dodatkowo w zestawie znajduje się pokrowiec na telefon, który umożliwia stabilne zamocowanie w dedykowanym uchwycie. Nie musisz się także obawiać o deszczową pogodę, ponieważ pokrowiec jest wodoodporny.

Pokrowce na telefon Quad Lock

W naszym sklepie znajdziesz pokrowce do wszystkich popularnych modeli telefonów takich jak Apple oraz Samsung. Jeśli jesteś posiadaczem modelu innej marki, to również możesz skorzystać z zalet, jakie oferuje Quadlock uchwyt. Wystarczy, że wybierzesz uniwersalny pokrowiec, który pasuje do każdego telefonu. Znajdziesz go oczywiście w naszej ofercie. Co więcej, możesz zakupić także szkło hartowane, zestawy uchwytów na telefon, które można zamontować na biurku, czy komplet do biegania z opaską, do której mocuje się telefon podczas aktywności. Quadlock uchwyt rowerowy ze względu na swoją stabilną konstrukcję może być wykorzystany także podczas jazdy bardziej wyczynowej. Mocowanie umożliwia umiejscowienie uchwytu na kierownicy bądź jej mostku. Dostępna w naszym sklepie kolekcja Quad Lock to wygodne uchwyty dla każdego. Producent gwarantuje, że telefon pozostanie na miejscu nawet podczas szybkiej jazdy oraz po nierównym terenie. Zapraszamy do sprawdzenia przygotowanych przez nas zestawów z uchwytami Quad Lock. W sklepie Moto-Tour znajdziesz wiele wariantów, które sprawdzą się zarówno na motor, jak i rower, ale też podczas aktywności fizycznej.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel