Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Rukka sklep

Znaleziono: 241 produktów

Odzież motocyklowa Rukka

Kochasz szybką jazdę motocyklem? Zakup odpowiedniego pojazdu to nie wszystko. Bardzo ważne jest też wyposażenie się w odpowiednią odzież motocyklową. Jeśli zależy Ci na zaopatrzeniu swej garderoby w ubrania z najwyższej półki, powinieneś skorzystać z oferty sklepu Rukka, z którym na bieżąco współpracuje również prowadzona przez nas firma Moto Tour. Znajdziesz tutaj m.in. stylową bieliznę termoaktywną dostępną w wersji dla mężczyzn i dla kobiet. Odzież motocyklowa Rukka ściśle przylega do ciała, a jej anatomiczny krój generuje odczucie noszenia „drugiej skóry”. Ubrania są przewiewne i gwarantują ciału stały dostęp do świeżego powietrza. W sprzedaży dostępne są zarówno spodnie, jak i koszulki z krótkim bądź długim rękawem. Większość modeli dostępnych jest w jednolitych, ciemnych tonacjach kolorystycznych. Jeśli jednak preferujesz żywszą kolorystykę ubrań, możesz nabyć bieliznę w kolorze białym, różowym lub czerwonym.

Kołnierze, kominiarki i inne niezbędne dodatki

Sklep Rukka zajmuje się także sprzedażą różnego rodzaju dodatków, bez których jazda motocyklem często byłaby znacznie utrudniona. Do takich elementów zaliczają się np. kołnierze, a także kominiarki motocyklowe. Te części garderoby doskonale chronią szyję i górną część klatki piersiowej przed wiatrem i chłodem. Dzięki temu nie trzeba stosować dodatkowych warstw odzieży, aby utrzymać optymalną temperaturę ciała. Tkanina, z której wykonano te elementy odzieży, znakomicie odprowadza wilgoć na zewnętrzną warstwę. To sprawia, że ubranie szybko schnie. Odzież motocyklowa Rukka doskonale sprawdza się w różnych warunkach pogodowych.

Rukka - to fiński producent odzieży tekstylnej z górnej półki. We wszsytkich swoich produktach używa sprawdzonych i wysoce zaawansowanych technologicznie rozwiązań (np Cordura 500, Gore-Tex, Outlast etc). Jest to z pewnością  produkt dla ludzi ceniących wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodność. Jaka jeden z niewielu producentów daje 5 lat gwarancji na swoje produkty.

Szczególnie polecamy z własnego doświadczenia: kurtki na laminowanym Gore-Texie (naprawdę nie przemokną nawet w kilkugodzinnej ulewie) oraz rękawice i kominiarki z windstopperem (dobrze skrojone i wykonane).

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel