Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Shark Spartan

Znaleziono: 2 produktów

Shark Spartan to seria kasków integralnych wyróżniających się wyjątkowo przemyślanymi konstrukcjami. Dzięki starannie dobranym parametrom kaski łączą wiele ważnych dla motocyklistów cech. Jedną z ważniejszych jest komfort użytkowania – produkty wyróżniają się miękką, doskonale dopasowaną wyściółką o właściwościach antybakteryjnych i doskonałą wentylacją. Ponadto zastosowano w nich kilka innowacyjnych mechanizmów, które wpływają na redukcję hałasu podczas jazdy. Dzięki temu jest ona znacznie przyjemniejsza. Zaawansowany wizjer jest odporny na zarysowania, a cała budowa modelu pozwala na wygodną jazdę w okularach. Każdy kask Spartan to również wysoki poziom bezpieczeństwa, za co odpowiadają m.in. użyte do jego produkcji materiały. Skorupę wykonano z włókna szklanego, co zapewnia jej wytrzymałość, a jednocześnie lekkość. Dostępna jest też wersja z włókna węglowego (Shark Spartan Carbon). Wszystkie kaski wyposażone są w niezawodne i bezpieczne zapięcie typu DD.

Dla kogo jest kask Shark Spartan?

Shark Spartan to świetny model sportowy, który zadowoli nawet wymagających użytkowników poruszających się po drogach. Dostępny jest w wielu rozmiarach dla optymalnego dopasowania do głowy. Wyróżnia się też ciekawym i zróżnicowanym wzornictwem – niezależnie od preferencji i stylu masz duże szanse, by znaleźć kask, który zachwyci Cię swoim malowaniem. Na uwagę zasługuje również nowoczesna linia modelu, która sprawia, że prezentuje się on bardzo ciekawie, a jednocześnie jest niezwykle aerodynamiczny. Jego atutem jest również przystępna cena – Shark Spartan to więc świetny kask, który nie uszczupli zanadto Twojego portfela.

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel