Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość
Moto Konfigurator Wybierz swój motocykl

Buty SIDI

Znaleziono: 18 produktów

Sidi to włoska firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości butów motocyklowych i rowerowych. Jest obecna na rynku już od 1960 roku i szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Dziś buty Sidi są dostępne na całym świecie i sięgają po nie zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, którym zależy na trwałości i solidnym wykonaniu. Produkty stanowią wynik połączenia wielu lat doświadczenia z nowoczesnymi technologiami oraz badaniami. W ten sposób powstaje wysoce techniczne obuwie, które z jednej strony zapewnia odpowiedni komfort, z drugiej daje gwarancję niezawodności w każdej sytuacji.

Buty motocyklowe SIDI dla wymagających

W naszej ofercie można znaleźć zarówno buty offroadowe, turystyczne, jak i sportowe. Modele przeznaczone do jazdy w terenie wyróżniają się wykorzystaniem zaawansowanych technologii, innowacyjnych rozwiązań oraz specjalistycznych materiałów. Są tworzone we współpracy z najlepszymi sportowcami motocrossowymi oraz enduro. Doskonałym przykładem będzie Sidi Crossfire 3 - cechujący się ponadprzeciętną wytrzymałością, systemem odpowiadającym za stabilność stawu oraz idealnym dopasowaniem.

Motocyklowe buty SIDI dla miłośników rekreacyjnej jazdy

Nasz asortyment obejmuje także produkty z serii TOURING, przeznaczone dla osób, które oczekują najwyższej jakości i wygody podczas przejażdżek motocyklem po mieście lub wycieczek terenowych. W tym przypadku warto wspomnieć o Sidi Adventure 2, wyróżniającym się wodoodporną membraną, wykonaniem z microfibry przypominającej skórę, a przy tym lekkością, miękkością i bardzo dobrą ochronę kostki. Oferujemy buty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

logo i nazwa firmy sidi

P.U.H. DEFENDER S.C. | ul. Góra Libertowska 50 | 30-444 Libertów | woj. małopolskie | email: info@defender.net.pl | tel:666 303 505 | NIP: 6751395918
pixel